Příspěvky uživatele - 141.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Golfová směs na zahradu, 5.7.2009
Doplnění: Pokud byla myšlena golfová směs ze supermarketů Obi atp. tak doufám, že to nemyslíte vážně, ten nápis je sice možná věrohodný, ale golfová hřiště používají osiva jiné ligy..
Golfová směs na zahradu, 5.7.2009
Golfové směsi jsou výborné, to máte pravdu. Ovšem problém je v tom, že jsou většinou jednodruhové, tj. složeny pouze z jedné traviny, a pokud je vybraná směs zvolena nevhodně, problém je na světě. Golfová hřiště jsou sekána každý den, používány... celý příspěvek >
Suché fľaky na travniku, 2.7.2009
Nerovnoměrná nebo nepřiměřená aplikace přípravků proti mechům způsobuje zasychání, eventuelně vyhubení trávníku v oblastech nadměrného použití - z vlastních zkušeností :)
Rekonstrukce zahrady - co se starym travnikem?, 2.7.2009
Doplnění: Pokud budete chtít zakládat nyní, musíte myslet na intenzivní závlahu v období vysokých teplot. Výhodou zas je teplota půdy. Na druhé straně hrozí riziko zaschnutí klíčících semen. Obecně se doporučuje zakládat trávník na jaře.
Rekonstrukce zahrady - co se starym travnikem?, 2.7.2009
Dobrý den, prohlédněte si předchozí diskuze, kde najdete všechny potřebné informace. Toto téma v obdobných variantách se tu řešilo několikrát. Vypěstování nového trávníku obnáší celou řadu akcí, některé i finančně náročné a záleží na vás, jaké... celý příspěvek >
Dosévání trávníků, 1.7.2009
Dosévání je nejlepší provádět po vertikutaci, kdy je prořezán travní drn, případně po aerofikaci - vyčesání. Samozřejmostí je prvotní posekání trávníku na co možná nejmenší výšku. Poté aplikujeme na požadovaná místa osivo, ideálně společně s nějakým... celý příspěvek >
Mraveniste v travniku, 30.6.2009
Já jsem zjistil, že se mi v trávníku také objevili mravenci, dokonce jsem viděl, jak jeden z nich táhne vajíčko :) Je období, kdy intenzivně prší, trávník jsem měl vyplaven, může to být třeba příčina, nevím. Škodí či neškodí mravenci trávníku? A... celý příspěvek >
Bofix, 28.6.2009
Bofix je výborný selektivní herbicid. Ikdyž by mohl být levnější :))
Růst trávníku, vertikutace, aerofikace, 21.6.2009
Použil jsem Alko CombiCare, s těmi drátky, nastavil tak, aby se to nezařezávalo do půdy. Nejprve jsem trávník posekal co nejníže, jak se píše v návodech, a pak teprve použil toto. V koši byla všehochuť, suché i trocha zeleného.
Růst trávníku, vertikutace, aerofikace, 21.6.2009 Obsahuje fotku
Foto tady. Omlouvá se za kvalitu, nemám teď foťák, musel jsem improvizovat :) Díky za odpovědi. Souhlasím s Vámi. Jen jsem prováděl provzdušnění, nikoliv vertikutaci, myslím si, že je to rozdíl, půdu jsem tedy žádným způsobem nenarušil, ty "zbytky... celý příspěvek >
Růst trávníku, vertikutace, aerofikace, 21.6.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s aerofikací mladších trávníků? Já ji prováděl cca. před 14 dny, tedy bez zásahu do půdy, pouze jsem se snažil odstranit plsť, ale po dokončení jsem se docela zděsil, protože trávník doposud... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka ale bez sběrného koše, 13.6.2009
Když vřetenovou, tak s elektrickým pohonem 
Typ travního osiva pro daný účel, 12.6.2009
Já mám spíš obavy, aby ten Gazon rostl ve stínu, proto volím Shade. Až budou nějaké výsledky, podám sem report! :)
Typ travního osiva pro daný účel, 12.6.2009
Dobrý den, rozhodl jsem se pro Shade, předpokládám, že ho slunce nezlikviduje :) Přeci jenom bych nechtěl, abych měl ve stínu nezarostlá místa, to už jsem zažil, kdyby jsi použil obyčejné osivo - vážené v obchodě, a za 3 roky mi to nezarostlo. Tak... celý příspěvek >
Podezřele suchý trávník, 11.6.2009
Dobrý den, každý má na zálivku trávníku jiný názor. V8mi popsaný problém, že trávník byl vypálen nemusel být jednoznačně způsoben zálivkou odpoledne. Jednou z příčin mohla být nízká výška trávníku, který je potom o hodně více náchylný na vysychání,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika