Příspěvky uživatele - 44.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalitní český česnek, 17.6.2010
Prosímvás, česnek se nemůže hnojit králičím hnojem, ten je vhodný po brambory, řepu. Jedině až napřesrok do tzv. druhé trati. Česnek a cibule potřebují hnojiva se sírou, ani ledek není vhodný, tam je plno dusíku, chce to vyváženost. Zkuste masadit... celý příspěvek >
Tuřín - jak se pěstuje?, 17.6.2010
Tuřín rozesazuji zrovna jako zelí, kedlubny, potřebuje prostor. Taky jsem vysévala v březnu, nic doteď nevykvetlo, bulvy se tvoří delší dobu a je fakt, že jsou jako řepy.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 31.3.2010
Jak čtu, tak vidím, že se člověk učí celý život, tak toto jsem o špenátu nevěděla, díky za tip, určitě vyzkouším. Věra ze Slovácka.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 29.3.2010
Slovácko - dobrý den, děkuji za povzbuzení, měla jste pravdu, cibulce se nic nestalo, už je venku, krásně se řádkuje vedle česneku. Dokonce i špenát pod fólií nezmrzl a roste.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 10.3.2010
Slovácko: je to velmi napjaté, 25.2. jsem se holedbala, že jsem vysadila česnek, cibulku sazečku, vysela mrkev a petržel. Hrášek jsem naštěstí nestihla. Tak teď nevím, co ty holomrazy nad -10 st. udělají s tou sazečkou. Vždy sadím brzo, asi 30 let,... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 25.2.2010
Slovácko- včera, tj. 24.2.2010 jsem zkusila přípravu záhonku na jarní česnek - paráda, oschlá zem, vůbec jsem neměla boty olepené od hlíny, tak je česnek v zemi. Dnes budu pokračovat s cibulkou, hráškem, mrkví, petrželkou... Přeji všem hodně zdaru a... celý příspěvek >
Kysané zelí, 30.10.2009
Pane Vysloužil, jaké plácnutí do vody, já se taky divím, proč lidé kupují tolik různých vitaminových doplńků, stačí reklama v televizi na CENTRUM nebo něci jiného a mají druhý den vyprodáno, to by jste se divil. mám kamarádku, která pracuje v... celý příspěvek >
Kysané zelí, 26.10.2009
Právě dnes ráno v televizi mluvili o kysaném zelí- kdyby každý denně snědl malou misku kysaného zelí a k tomu vlašský ořech, nepotřebuje žádné chemické multivitamíny z lékárny.  
Zpracování kořeninové papriky, 3.7.2009
Domácí mletá paprika nebude mít nikdy takovou barvu, jak kupovaná, Vy nepřibarvujete, používáte rozhodně hodnotnější papriku, než z obchodu.
Co s cuketami?, 3.7.2009
Strouhané cukety jako polotovar do bramboráků, postup stejný jako z brambor. Několik let dělám nakládanou zeleninu - mrkev, celer, může být i hrášek, zelí, cibule, cuketa žlutá, bílá, zelená, okurky na kostičky, prostě co dům dá. Nic... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 3.7.2009
Zelené ořechy se mají trhat na sv. Jana - 24.6. - asi mají největší sílu, sice jde to i později, ale takto jsem to vyčetla v nějakém starobylém receptu. 
Kvašená červená řepa, 2.7.2009
Zkuste najít ve vyhledavači pickles (čti pikls), dává se tam veškerá zelenina, cibule by neměla chybět, promíchat osolit mořskou solí, napěchovat do skleniček a zatížit. Za pár hodin se dá jíst, je to skvělé, zdravé, přidáváme i nastrouhanou červenou... celý příspěvek >
Zavařování bez cukru, 2.7.2009
Zavařuji bez cukru veškeré ovoce s pár zrníčkami soli, víčka vyvařuji, okraje sklenic a i víčka otřu slivovicí. Nic se nekazí, jenom ta chuť je všelijaká, jenom ne sladká. Nejlepší z toho jsou třešně. Dcera vůbec nepoužívá rafinovaný cukr a v žádném... celý příspěvek >
Echinacea - lék v Americe, okrasy u nás, 1.7.2009
Květ fialový, ne oranžový - ta léčivá není. Z fialové rostliny se používá vše včetně kořene. Věra 
Znáte japonskou rostlinu Shizo?, 1.7.2009
Semínka perilly křovité jdou koupit ve všech dobře zásobovaných prodejnách zahrádkařských potřeb, v případě nouze i na internetu. Věra.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika