Příspěvky uživatele - 10.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Buxus - snese radikální střih?, 5.8.2011
Dobrý den. Ani toto není problém. Vyholování buxusu často dělají např. i bonsajisté.
Delonix regia?, 27.7.2010
Možná to ani nebylo tak díky nízké teplotě, ale spíš kvůli velkému nárazovému rozdílu teplot. Radil bych, když už se obecně rostliny uklízí domů, tak to dělat s rozmyslem tak, aby to najednou neskočilo najednou třeba o 20C nahoru.
Co je to za rostlinu?, 12.3.2010
Ve starém označení by to mohla být Kalanchoe daigremontiana.
Rhipsalis cereuscula, 12.3.2010
Dodal bych, že i když je to kaktus, tak je potřeba pravidelně rosit. Pochází totiž z mlžného pásma horských lesů v Andách.
Rychlerostoucí keř s ostny, 12.3.2010
Svoje udělá i růže - šípek :o)
Keře v nádobách, do stínu, 12.3.2010
Dobrý den. Co vyzkoušet buxus nebo nějakou vrbu? Problém by také neměl být s borovicí (nejspíše kleč), ale určitě by se tam líbilo třeba i bříze, když roste i v okapu :o)
Liči, 7.12.2009
Jinak jsem ještě zjistil, že existují dva druhy Liči. Oba dva mají sudozpeřené listy, ale jedno má po 2 lístečkách a druhé po 4. U mě se víc líbi tomu se 4mi :o)
Jak nejlépe sázet bukvice?, 9.9.2009
Dobrý den. Cestou z práce jsem si natrhal bukvice z červeného buku. Kdy a jak je mám nejlépe zasadit? Děkuji.
Jaké rostliny jsou vhodné, 9.9.2009
Napadá mě borovice.
Zálivka rostlin na nasypaném valu, 7.9.2009
Dobrý den. Z vykopané hlíny zahradního jezírka jsem si kolem jedné části vytvořil val (cca 1m vysoký), který chci osázet rostlinami ve formě "přerostlé bonsaje".. udržované do výšky zhruba 1m. Problém je, že v lokalitě moc neprčí (Hradec... celý příspěvek >
Zálivka rostlin umístěných na nasypaném valu, 7.9.2009
Dobrý den. Z vykopané hlíny zahradního jezírka jsem si kolem jedné části vytvořil val (cca 1m vysoký), který chci osázet rostlinami ve formě "přerostlé bonsaje".. udržované do výšky zhruba 1m. Problém je, že v lokalitě moc neprčí (Hradec... celý příspěvek >
Tvar jezírka, 7.9.2009
Dobrý den. Včera jsem dokončil vykopání jezírka ve tvaru fazole/ledviny (největší rozměry 7x3m) s cca 25cm rantlíky na okraji pro rostliny a sklonem stěn asi 30 stupňů. Dno mám postupně skloněné z hloubky asi 0,5m do 1m. Donutím tak vodu cirkulovat... celý příspěvek >
Likvidace výhonů šeříku, 30.6.2009
Kosa ani srp nestačí. Je potřeba vyrvat kořeny 
O jakou rostlinu se jedná?, 30.6.2009 Obsahuje fotku
Díky za nápady :o)
Liči, 19.3.2009
Moje zkušenost je taková, že ze semena vyroste jednou 8cm rostlinka, jindy pomalu 20cm. Experimentem se mi osvědčilo dopřát rostlince bohatou zálivku a rosit. Jinak jsem také ve fázi, kdy mám stagnující růst a snad se jednou zase rozjedou :)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika