Příspěvky uživatele - 148.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gril "lokomotiva", 26.6.2009
Dobrý den zajímalo by mne zda máte někdo skušenosti se stavbou a používáním grilu typ lokomotiva.  S možností umístění griloací jehly na kuřata a žulové desky. Velmi se mi líbí, ale nevíme jak do toho. Stačí nám menších rozměrů rošt cca 50... celý příspěvek >
Zalévání modrou skalicí, 27.5.2009
Dobrý den, zajímala by mě vaše zkušenost se zaléváním rostlin modrou skalicí pro docílení modrých květů, např hortenzie. Poradí mi někdo? Stalo se mi, že jsem koupila malou lantánu, která kvetla modrofialově. Při normální zálivce jsou další květy... celý příspěvek >
Liliovník, 26.8.2008
Děkuji za radu, ta uváděná výška na etiketě mě také poněkud zarazila už jenom proto, že za letošek narostl aspoň metr, což bych u stromu, který má mýt 5 m nečekala.
Liliovník, 25.8.2008
Tím přezimovat ve skleníku, respektive na chráněném místě myslíte přesně co? Koupila jsem si teď stromek vypěstovaný ze semínka cca 2m vysoký (má mít 5m), tak polovina je straší dřevo a zbytek co narostlo letos. Mohu ho vysadit ven? - obalila bych ho... celý příspěvek >
Magnolie, 20.8.2008
Chci se zeptat za jak dlouho vykvete magnolia grandiflora vypěstovaná ze semínka?
Kiwi Samec nebo samice?, 20.8.2008
Dobrý den potřebuji rozlišit u rostlin Actinidie Arguty zda se jedná o samici nebo o samce. Mám dvě kvetoucí rostliny, ale plody žádné. Přitom jsem je kupovala od pěstitele s tím, že jedna je samec a jedna samice. Dá se to rozlišit? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika