Příspěvky uživatele - 47.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak rychle hynou bakterie, 30.5.2009
Vím o lidech, kteří filtry odstaví na celou zimu a kolonie bakterií na jaře velmi rychle regenerují... v řádnu dnů. Při 12h. výpadku elektřiny bych se o bakterie tolik nebál... bakteriální film má několik vrstev, které jsou schopné vzájemně přebírat... celý příspěvek >
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 30.5.2009
Právě :)
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 29.5.2009
To máte pravdu, to mi nějak nedošlo... Ale proč je tedy jedna za nějakých 700 a druhá o tolik dražší? mám pocit, co jsem se tam díval naposled, že jsou v podstatě stejné...
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 29.5.2009
Já to tak pochopil podle toho co píšou na tom nasezahrady :/
Co žere leknín?, 28.5.2009
Vodní myš? Můžete přidat nějaké další info? S takovým zvířátkem jsem se ještě nesetkal :)
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 28.5.2009
Liší se místem zapojení do systému, ta levná venturka z nasezahrady (tech 700 či kolik) je pro zapojeni do gravitacniho systemu na vstupu, tj. "pasivní". Ta dražší venturka se pak dává přímo na čerpadlo "aktivní" a vzduchuje... celý příspěvek >
UV lampa, 28.5.2009
No já se zeptám rovnou není lepší ozonizér...?
Zelené jezírko, 28.5.2009
Na tom snad nic není, ne? Vemte třeba velký květináč, dejte vrstvu zeolitu, pak čerpadlo a zasypte zase Zeolitem...
Úhyn koi kapra, 27.5.2009
Vidím, že jste dobře vybavená, tím lépe. Sledujte parametry vody a snažte se je držet v optimu, pokud by se něco "rozjelo" je možné vyměnit 25-50% vody bez větších rizik. To p i kH je podle mě v pořádku. Ještě jednou hodně štěstí, držím... celý příspěvek >
Co žere leknín?, 27.5.2009
:)) pěkná historka, my máme taky obojživelníka:) skokana zeleného a po pravdě, kde přežívá zimu je mi taky záhadou, i když pravda, naše jezírko nepromrzá :)
UV lampa, 27.5.2009
Brrrrr a to fakt někdo koupí? 
Co žere leknín?, 27.5.2009
To můžou dělat klidně i ty rybky :), ono jim nějaký ten salát sem tam přijde vhod :)
Výroba domácího filtru, 26.5.2009
Jen pro úplnost, nezapomínejte, že v případě, že jezírko solíte, nebo používáte některá specifická léčiva, je nutné nepoužívat zeolit... Sůl z něj totiž uvolní vše co navázal..
Sráz, 26.5.2009
a já si zas dovolím to všemi nenáviděné "pokud máte ryby, kameny tam nedávejte" :D
Úhyn koi kapra, 26.5.2009
photos1.blogger.com/blogger/2443/2834/1600/popeye%20koi.jpg pokud Váš koi vypadal nějak takto, jedná se o exopthalmii, bohužel příčin může být hodně:/ od těch nejhorších jako tuším třeba KHV (které se naštěstí u nás "snad" nevyskytuje), po horší... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika