Příspěvky uživatele - 47.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace, čerpadlo atd, 7.8.2009
Fotky máme rádi, na fotky se těšíme :)
Filtrace, čerpadlo atd, 6.8.2009
Já těm 90 cm nevěřím, ono to taky může záležet i na dalších faktorech... nevím, jezírko může být exponované více z jihu... nebo...prostě něco :)) Ten metr padesát Vám prostě zaručuje relativní jistotu, že nebudete mít problémy...
Rašelina funguje, 6.8.2009
Já se nedávno na koiphenu dočetl, že při hnilobě ječné slámy se uvolňuje peroxid vodíku... nedokážu říct co je na tom pravdy...
Filtrace, čerpadlo atd, 4.8.2009
Mluvil jsem o koi kaprech... pokud tam mate karasi tak staci i 80 cm, ti jsou neznicitelni...
Jak na komary?, 4.8.2009
Když nenajdete nikde jinde, tak můžete zkusit aquarium.cz sekci studenovodní ryby, jeseny tam určitě mají, ale doporučil bych si pro ně dojet, než je chudáky nechat poslat vlakem.
Prirozena eliminace zab, 2.8.2009
Nevím, zda má pisatel ryby, ale přišlo by mi to v tom případě značně nepraktické :D
Jezírko - co dělat v případě dlouhodobějšího výpadku el. proudu?, 2.8.2009
Já s Vámi částečně souhlasím, ale má to dva problémy. Za prvé diskutované jezírko pokud jsem to dobře pochopil je umístěné v interiéru, tudíž to zřejmě není pro rostliny úplně nejlepší prostředí. Za druhé, těžko můžeme v jezírku, vytvořit fungující... celý příspěvek >
Jezírko - co dělat v případě dlouhodobějšího výpadku el. proudu?, 1.8.2009
Mě jde hlavně o to, že nerad radím laikovi hrát si s relativně nebezpečnými chemikáliemi. Sám jsem v tomhle laik a vím, že přehnané dávky dokáží způsobit slušné problémy... které je pak dražší řešit.
Jak na komary?, 31.7.2009
já bych je krmil opravdu velmi malým množstvím, dejme tomu do 10 granulek (odhadem) z jednoho prostého důvodu, abych je naučil že to je k žrádlu... časem se může stát, že z toho, či onoho důvodu budete chtít přikrmovat a je lepší to rybky naučit...
Jezírko - co dělat v případě dlouhodobějšího výpadku el. proudu?, 31.7.2009
těch dávek by se bál u obojího, pokud jsou ve vodě některé další látky můžou tam zůstávat všemožné sloučeniny a navíc u hypermanganu vám ve vodě zůstane mangan tedy těžký kov, což taky není dobré, pokud na okysličení, volil bych peroxid a né ten... celý příspěvek >
Jezírko - co dělat v případě dlouhodobějšího výpadku el. proudu?, 31.7.2009
Umístění není problém... stačí prodlužka... záložní zdroj na PC vám vydrží pár minut, ty slouží pouze pro bezpečné dokončení a uložení práce na PC v případě výpadku proudu.
Dotaz pro chovatele koi, 30.7.2009
No je a není, u těch 2+ neuvidíte žádný vývoj zbarvení, přijdete časem na to, že to je jedna z těch nejzajímavějších věcí na celém chovu, další věc pak je to, že ryby ve věku 2 a více let jsou trochu dražší. Přesto jsou jisté způsoby jak poznat... celý příspěvek >
Stavební povolení, 30.7.2009
V prvním případě se jedná o retenční nádrž na deštovou vodu, tam musí být povolení podle vodního zákona (asi, či tak nějak) u druhého se jedná o jezírko o rozloze přes 100m2... nikdo vám hlavu neutrhne za jezírko 2x3 nebo 3x4 m...
Dotaz pro chovatele koi, 30.7.2009
někdy se hlavně u mladých rybek stává, že červená část zbarvení (beni/hi) zmizí... je to normální změna, způsobit jí může složení vody, nebo jen nějaká genetická predispozice, myslím, že se nemáte čeho bát. Pokud nemá rybka žádne jiné degenerativní... celý příspěvek >
Prirozena eliminace zab, 29.7.2009
"měnila barvu ze zelené na hnědou" to barvu neměnila, to už usychala  
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika