Příspěvky uživatele - 250.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka na vysokou trávu, 15.6.2009
Pane PP, co znamená ve Vašem příspěvku "když chcete být punťa"? Znamená to puntičkář nebo trdlo? Nože od bubnovky by si tedy podle Vás měli lidé brousit sami nebo ne?
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 15.6.2009
Koukám z okna do zahrádky a budu psát, co už kvetlo, nebo právě kvete a co teprve pokvete, vyberte si, snad se Vám něco z toho bude líbit. Nejprve kvetly sněženky a prvosenky (ty obyčejné žluté, na vysoké stopce - říkám jim načechrané... celý příspěvek >
Truskavec, 15.6.2009
K použití chemie jsem dosud nenašla odvahu, protože nemám dostatek komplexních znalostí k tomu, abych herbicid použila tak, abych trávníku neublížila. Z herbicidů umím používat jen Roundup a ten v tomto případě použít nelze. Zatím jsem... celý příspěvek >
Truskavec, 15.6.2009
Truskavec, neboli rdesno ptačí, významná léčivka se zabydlela na našem zatravněném dvoře v rodinné historii již před 129 roky. Zápasila s ním moje babička, pak maminka a teď já už 40 roků. Od jara do podzimu by nevadil, ale na podzim odejde a... celý příspěvek >
Dřevní popel jako hnojivo pro trávník, 15.6.2009
Potvrzuji. Popel ze dřeva je vynikající hnojivo. Kromě draslíku, fosforu a hořčíku největší jeho podíl připadá na vápník. V trávníku by Vám přestaly růst kyselinomilné rostliny, pokud byste je tam měl.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika