Příspěvky uživatele - 91.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník řešetlákový, 11.7.2009
Rakytník mám od zahradnictví Bakker pátým rokem. Dvě samice a jednoho samce cca 1,5 metrů od sebe v trojúhelníku. Loni, má plodit až čtvrtým rokem, poprvé měly plody. Bylo jich ale asi větší hrst. Letos, tedy pátým rokem, to možná také záleží na... celý příspěvek >
Katalpa, 11.7.2009
Katalpa to asi někdy dělá. Máme na dvoře mezi baráky ve městě dvě obrovské a loni u obou uschly u každé jedna velká větev. Letos ale, až na ty suché větve jsou obě zelené a krásné. Pokud se z katalpy vyklube místo stromu keř, i ten je velmi krásný -... celý příspěvek >
Sousedka klepna, 11.7.2009
Přečtěte si knihu čtyři dohody od Ruize. Je velmi poučná a možná, že příjdete na to, že chování sousedky je jen její věcí. Ty čtyři dohody - nehřeště slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné doměnky, dělejte vše tak, jak nejlépe... celý příspěvek >
Mravenci, 11.7.2009
Jednou jsem přijela na chalupu a běhali mi kolem postele. Bylo to docela nepříjemné. Nasypala sem kolem stěny koření - hřebíček. Když jsem mravence pozorovala, tak se skutečně, až jsem byla překvapená, hřebíčku vyhýbali. Od té doby se tam jin... celý příspěvek >
Mravenci na zahrade, 11.7.2009
Na zahradě v blízkosti Mor. Krumlova - zahrada cca 1 500 m2 jsou mravenci naprosto, ale naprosto všude kam kopnu. Když sázím nové rostlinky, když obrývám stromy, no prostě všude. Nevím o tom, že by nějak škodili. Nic mi zatím nezničili, kdybych nešla... celý příspěvek >
Oleandr, 10.6.2009
Mám jeden krýsný tmavorůžový veliký oleandr olistěný již od spodu. Mám ho léta na zahradě pod ořechem a podle rady, že má mít hlavu na slunci a nohy ve vodě jej pravidelně hojně zalévám nejradě dešťovkou z konve přes listy, jako když prší. Stojí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika