Příspěvky uživatele - 15.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní sprcha, 28.3.2012 Obsahuje fotku
Řešili jsme to nejdříve sudem, ten nám prorezl tak jsme si koupili kempový 40 l vak. Nakonec manžel našel před třemi lety Sunny sprchu od Ekupectví. Všechny naše stavební úpravy ke sprchám jsme odstranili, tuhle si dáme kam chcem. Rychle se ohřeje,... celý příspěvek >
Zahradní sprcha, 18.4.2011
Koupili jsme si domů sprchu Sunny. po dobrých zkušenostech jsme si ji pořídili i na chalupu.  Jednoduše ji odcvakneme a schováme jak při odjezdu z chalupy tak i na zimu.
Kryt na bazén, 8.6.2009
Nakonec jsem nadzemní bazén zrušil a vybudoval nový i se zastřešením. Chtěl jsem si koupit motorku, ale nakonec má manželka bazén. Když jsem ale řešil jako vy ten kulatý nadzemní, poradil mi autor knížky Zastřešení bazénů. Knížku jsem si totiž... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Balarepo?, 8.6.2009
Prasklinky a podobné problémy byly v minulosti problémy všech laminátových bazénů - viz velký problém s osmozou. Problém byl v dodávané směsi bazénářům. Nyní je už tento problém minulostí a laminátové bazény jsou častou volbou. Nejsem ani výrobce ani... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika