Příspěvky uživatele - 98.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení typu cyprišku, 1.10.2011
V jaké botanické zahradě Vám to prodali??? Jsem též názoru, že 12 let mu rozhodně není.250 Kč za tento cypřišek se mi zdá trochu moc, podobné velikosti jsem viděl prodávat kolem 50-60 Kč. Ještě k tomu nedají ani cedulku s názvem.Kdyby to byl... celý příspěvek >
Posezení u ohýnku, 1.10.2011
Dobrý den, ze školy si pamazuji, že učitelka na sadovnictví nám radila zahloubené ohniště.Nemusí to být zase metr hluboké, ale nějakou hloubku by to mít mělo.Nejhezčí ohniště jsem viděl v Průhonickém parku-ohniště v malém lomu, nádhera,ale každý na... celý příspěvek >
Dutina v katalpě, 11.8.2011
Dobrý den, v prvé řadě bych doporučoval vytvořit nad dutinkou stříšku.Nevím, jak dutina přesně vypadá, její velikost a pod, bylo by možné postižené místo vyfotit a foto vložit sem???
Neznama rastlina, 7.8.2011
V Praze-Suchdole jsem ho viděl celkem docela dost.Je schopný se uplatnit v později vgzcházejících plodinách, ale např. v pšenici či jiných obilovinách nemá šanci, to je moc velká konkurence.Ale taková cukrovka, tak je jako doma...
Vylomená větev, 6.8.2011
Hlavně třešeň nezmlazujte, to by byl její konec, ale pokud se tak rozhodnete, max. do průměru větví 5 cm, více ne a hlavně ostrou pilkou, co nedělá roztřepené rány.Pokud to nějak vznikne, je dobré ostrým nožem začistit ránu, jak tu bylo uvedeno..Když... celý příspěvek >
Dlazdeni u zahradni chatky, 6.8.2011
Terasa vypadá zajímavě... Dalo by se to udělat několika způsoby, záleží jen, jak to chcete udělat.Na fotce je vidět, že terasa je mírně vyvýšená.Já osobně bych tyto dlaždice nejdříve vyjmul a vytvořil štěrkový podklad cca 10 cm.Já štěrkový podklad... celý příspěvek >
Dlazdeni u zahradni chatky, 6.8.2011
Dobrý den, nejlepší by bylo, kdybyste vyfotila vydlážděnou plochu i se svahem.Poté se uvidí, co se s tím dá dělat...
Vylomená větev, 6.8.2011
Při řezání řetězovou pilou se rána neudělá čistá, povrch po řezu je jemně roztřepený a to je nejlepší povrch pro uchycení dřevokazné houby.Rány se řezají nejlépe bezrámovými pilkami, sám mám jednu doma a dělá nádherně čisté a hladké řezy.Pokud se... celý příspěvek >
Neznama rastlina, 6.8.2011
Je to Abutilon theoprastii, mračňák teoprastův, jeden z nově se rozšiřujících plevelných rostlin.Je příbuzný kulturně pěstovanému mračňáku.je to hezká rostlinka, podle mne na zahrádkách problémy dělat nebude, snadlo se zlikviduje,.ale na poli s ním... celý příspěvek >
Vylomená větev, 6.8.2011
Já bych rozhodně celý strom nezmlazoval, to by bylo poslední dobrodružství švestky.Klejotok a špatná hojivá reakce udělají své.Tazatel zde nevložil fotku celého stromu, takže co by bylo nejlepší udělat jsou jen spekulace.Motorovkou řezat strom... celý příspěvek >
Vylomená větev, 5.8.2011
Ta větev je docela blbě ulomená.Já bych na jaře provedl tzv. Zahnův řez neboli řez na oslabený čípek.Spočívá to v tom, že řez provedete nad místem, kde byste normálně provedli řez, ale musíte tam nechat potřebnou délku zbytku větve podle tloušťky,... celý příspěvek >
Křovinořez Leader, 27.7.2011
Dneska jsem konečně zkusil ten šílenej stroj.Omlouvám se, že píšu až dnes, dřív jsem se k tomu nedostal... Koukal jsem, že na víčku je malinký otvor, podle mne právě na přívod vzduchu, když ubývá postupně benzin.Když stojí křoviňák déle v kůlně na... celý příspěvek >
Křovinořez Leader, 23.7.2011
Děkuji za radu, hned zítra to zkusím a dám vědět, jestli to bylo tím.Byl bych rád, kdyby se to vyřešilo...
Křovinořez Leader, 21.7.2011
Ten pekelný stoj už byl seřizovám minimálně 5x a to vždycky, když byl na reklamaci.Vždy, když jsme si ho přivezli, tak sekal bez sebemenší chybičky, ale docela rychle, cca po 3-5 vyjetých nádržkách se to vrátilo do starých kolejí.Aby to sekalo po... celý příspěvek >
Růžové zahrady, 13.3.2010
Nádherné rosárium je také v Lidicích u Kladna.Několikrát jsem tam byl a je to tam hezky udělané a upravované.Kdo bydlí v okolí, doporučuji na hezký výlet na kole. Loni jsem byl Olomouci na Floře Olomouc a při té příležitoati jsem se byl podívat ono... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika