Křovinořez Leader



Zahradník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (509) - 98.115 (?)
27.7.2011 22:37

Dneska jsem konečně zkusil ten šílenej stroj.Omlouvám se, že píšu až dnes, dřív jsem se k tomu nedostal... Koukal jsem, že na víčku je malinký otvor, podle mne právě na přívod vzduchu, když ubývá postupně benzin.Když stojí křoviňák déle v kůlně na nářadí motorem dolů, tak z dírky z nádrže je náznak vytékání benzinu, ale opravdu nejom náznak.Když jsem startoval s pootevřenou nádrží, chytlo to pžekvapivě brzy, asi na 4 zatáhnutí a výkon měl překvapivě rychle, ale není to ono, ani po 5 minutách chodu motoru není výkon takový, jako po půl vyjeté nádrži... Zkoušel jsem to dnes večer a nechtěl jsem dělat hluk venku, tak to vyzkouším jindy, ale musím uznat, že se to zlepšilo.Jen nevim, jak mám udělat, abych furt nemusel povolovat a zavírat víčko

Díky Láďa.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 242.72 (?), 22.7.2011 22:56
Pod šroubky by měly být pružiny. Je možné si označit polohu po nastavení a ověřit při problémech. Běžně to nedělá, ale problém vidím v něčem jiném, co způsobuje změnu směsi a potom nutné seřizování. Čistota palivové soustavy resp karburátoru, netěsnost skříně motoru při změně teploty, netěsnost gufer, nebo sání motoru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zahradník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (509) - 52.69 (?), 22.7.2011 23:29

Děkuji za reakci.Vždy po reklamaci to chvilku fungovalo tak, jak má, v reklamačních listech je akorát napáno seřízení motoru, co s tím dělali nevim...

Momentálně mne na tomto stroji štve hlavně to, že do půlky nádrže to seká s velmi slabým výkonem, poté se to teprve rozjede tak jak má, to je mi divné, polovina nádrže je celkem hodně na ohřátí na provozní teplotu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 230.28 (?), 23.7.2011 6:40
Vliv může mít odvzdušnění nádrže a čerpání paliva. Poloprázdná nádržka obsahuje více plynů, je natlakovaná a dodávka paliva je jiná, než hned po startu. Zkuste po startu povolit víčko nádržky a zase dotáhnout, několikrát během první fáze chodu motoru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zahradník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (509) - 98.115 (?), 23.7.2011 21:12

Děkuji za radu, hned zítra to zkusím a dám vědět, jestli to bylo tím.Byl bych rád, kdyby se to vyřešilo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zahradník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (509) - 98.115 (?), 27.7.2011 22:37

Dneska jsem konečně zkusil ten šílenej stroj.Omlouvám se, že píšu až dnes, dřív jsem se k tomu nedostal... Koukal jsem, že na víčku je malinký otvor, podle mne právě na přívod vzduchu, když ubývá postupně benzin.Když stojí křoviňák déle v kůlně na nářadí motorem dolů, tak z dírky z nádrže je náznak vytékání benzinu, ale opravdu nejom náznak.Když jsem startoval s pootevřenou nádrží, chytlo to pžekvapivě brzy, asi na 4 zatáhnutí a výkon měl překvapivě rychle, ale není to ono, ani po 5 minutách chodu motoru není výkon takový, jako po půl vyjeté nádrži... Zkoušel jsem to dnes večer a nechtěl jsem dělat hluk venku, tak to vyzkouším jindy, ale musím uznat, že se to zlepšilo.Jen nevim, jak mám udělat, abych furt nemusel povolovat a zavírat víčko

Díky Láďa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 30.7.2011 17:51

Zdravím Láďo, jeden tip bych měl. Zastavte se u prodejce Stihl, případně Dolmar a kupte silikonový (gumový) odvětrávací ventilek nádrží MS 170/180,PS 34. Mimo uchycení víčka provrtejte otvor malinko menší než je průměr ventilku a tento do něj vtlačte, můžete také zvětšit stávající otvůrek. Palivo nebude vytékat v poloze motorem dolů a odvětrávat nádrž bude dostatečně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.73 (?), 14.10.2013 16:58

čus dětska nic proti ale koukám co tu píšete za nesmysli křovinořez Leader je dobrej akorát má nějáké vady obsach 52ccm je skutečné jen to nejde poznat při sekání otázka proč? to vám rád zodpovím je tam odsředivá spojka a také pružina ta pružina je na nic protože je moc tvrdá takže je dobré jí viměnit za měkčí tak je dobré seřídit bohatost směsi to dodá motoru opravdu visoké otáčky

takže za

1 vyměnit pružinu na spojce

2 seštělovat bohatost směsi

3 nebudete chápat co ta sekačka dokáže

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
flader - (21) - 248.250 (?), 14.10.2013 17:56

ahaaa, to je krovinorez pre kutilov: Dorob si sam :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 191.176 (?), 20.10.2013 20:58

Dobrý den, zdědil jsem křovinořez Hecht a při čtení tohoto příspěvku jsem se za prvé docela zasmál laugha za druhé jsem viděl sám sebe protože s ním mám ty samé potíže. Dvakrát jsem ho dával do servisu. Poprvé stála oprava 980 Kč a běžel normálně cca. 2 hodiny no a podruhé stála oprava 600 Kč a normálně běžel 1 minutusad. Podotýkám že v obouch případech byl v opravě se stejnou závadou. Nastartoval jsem přidal plyn a Hecht chcíp nebo se začal dusit a nešel do otáček. Jak píše pán v příspěvku nechám ho dožít a nebo možná příjdu dřív o nervi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 217.3 (?), 30.7.2011 17:35
Tento křovinořez jsem si koupil na aukru po 10min.semi rozpadla halva struny začal vytékat olej z motoru naviják startovací šnůry se už nenavýjí a stroj se nadáí už ani nastartovat Určitě bych si tento stroj už nekoupil nadoporučuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika