Příspěvky uživatele - 60.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroš na ořešáku, 31.5.2009
Máme podobně starý ořešák a choroše jsme na stromě pozorovali už před 5 lety. Strom byl napaden, ale dnes stále přežívá, i když bylo nutné jej omladit. K zakrytí jsme využili střížku (myslím, že zrovna podle návodu pana Ládi). Ořešák stále bojuje -... celý příspěvek >
Jabloň na odpis, 30.5.2009
Děkuji i Vám, pane Vysloužile, bohužel jabloň měla jen jednu větev, která se právě takto ulomila.
Jabloň na odpis, 29.5.2009
Děkuji Vám, pane Josefe, za rady. Láďa
Jabloň na odpis, 29.5.2009
Děkuji, pane Skálo, na obrázku není poznat, že poškozená větev je jediná, která plodí. Kmen už další větev nemá a byl před několika lety zaříznut ve výšce několika metrů od místa viditelného ulomení. Tato jabloň to má již spočítané, čeká na poražení.... celý příspěvek >
Jabloň na odpis, 29.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, úterní bouřka nám poškodila jabloň tak, že se musí porazit. Jelikož není ulomena celá větev, nejsem si jist, zda kácet hned, nebo až za rok. Myslíte si, že by jabloň mohla mít ještě letos úrodu? Hlavní větev má blízko kmenu obvod 1... celý příspěvek >
Ochrana dřevěného plotu, 28.5.2009
Já jsem natřel před čtyřmi lety plot oversolem. A poctivě. 1 nátěr napouštědlem a 3 lazurou. Vše v dílně.A výsledek? Letos vše ohobluji a natřu luxolem.Ten mi tam předtím vyržel 25 let. Ob rok jsem ho přetřel. Ta lazura je od sluníčka zničená až na... celý příspěvek >
Chycená myš, 7.5.2009
Děkuji všem za rady. Rozhodl jsem se pro mírumilovnější variantu a myši jsem vypustil v dostatečně velké vzdálenosti
Chycená myš, 5.5.2009
Zatím jsou stále v pasti, kde mají dostatek zrní. Jsem si vědom, jak utopení ve vodě probíhá. Na druhou stranu je můžu vypustit na zahradě - cca 100 metrů od králíkárny, ale mám takový divný pocit, že by se mohly vrátit. Opravdu hodně váhám a v... celý příspěvek >
Chycená myš, 5.5.2009 Obsahuje fotku
Děkuji, pane Vysloužile, ponořím celou past do vody. Myši se bohužel dostávají do králíkárny a užírají krmení samicím s mláďaty. Obávám se, že jsem ještě všechny nechytil. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli mám chycené myši nechat v domečkové pastičce... celý příspěvek >
Chycená myš, 5.5.2009
Dobrý den, do tzv. domečkové pastičky se nám včera chytily dvě myši. Chtěl bych se vás zeptat, jak se jich zbavit co možná nejhumánnějším způsobem. Děkuje Láďa
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika