Příspěvky uživatele - 81.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pahýly na stromech - má se to napravovat?, 19.6.2009
Tak moc děkuji za rady, o víkendu se doho pustím, doteď jsem nějak nestíhala.. snad to dobře dopadne, Andrea.
Co poroste pod velkou borovicí?, 9.6.2009
Já pod borovici vejmutovku letos vysadila jalovce (1 vyšší a 1 poléhavý), rododendrony, kapradě, hortenzii a hosty - ty po obvodu koruny a ještě dosadím nějaké trávy.. tak snad to všechno poroste.. dosypala jsem tam... celý příspěvek >
Hosta - hnědé okraje, 30.5.2009
Děkuji za rady, dám vědět, jak se budou na nápravu hosty tvářit .. Andrea.
Šeřík - poznáte druh?, 28.5.2009
Syringa velutina "Excellence" je docela podobný..
Šeřík - poznáte druh?, 28.5.2009
Mrkněte na Okrasné školky lesů hl.m. Prahy, tam jsem nějaký takový viděla.. Andrea.
Hosta - hnědé okraje, 28.5.2009
Dobrý den, prosím o radu- letos jsem si koupila hosty, když mi vyrašily, byly listy pěkné, ale teď jim začaly hnědnout okraje, hosta s bílým okrajem je bez vad, ale hosta domodra(ta bude brzo kvést) a jemně zelinkavá ne. Může to být špatným... celý příspěvek >
Stromy a mravenci, 28.5.2009
Ještě k lepovým páskám na strom- je fakt děsný, jak se to lepí na ruce, jde to dolů docela špatně, já se toho zbavovala suchým pískem.. jinak jsem si objednala CHEMSTOP za 85kč (nevím, jestli je k dostání v obchodech)a tím jsem kmeny potřela, krásně... celý příspěvek >
Pahýly na stromech - má se to napravovat?, 28.5.2009
Dobrý den, prosím o radu- získali jsme zahradu, kde jsou i ovocné stromy, ale ty jsou v dost zuboženém stavu. Hlavně stará třešeň, ta má dva silné kmeny, které jsou příšerně uříznuté, prostě jak vzal někdo pilku, tak to ufik a pak jabloň- letní... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 22.5.2009
Dobrý den, na doporučení zakazníků z těchto stránek jsem si objednala od p.Basíka, protože ten jako jeden z mála neměl ani jedinou negativní reakci a opravdu přišla bezvadná zásilka, všechno se ujalo, vajgélie kvetou ostošest , hosty nádherné,... celý příspěvek >
Vytvoření stromku z bezu, 22.5.2009
Děkuji za bleskovou odpověď.. 
Jaký vysoký rychlerostoucí keřík?, 22.5.2009
Dobrý den, hezká je vajgélie, dá se i dobře stříhat, mají více druhů a nádherně kvete, je obsypaná od světle růžových do tmavě růž.až nachových kvítků.. viděla jsem i keře 2,5m vysoké. Andrea
Vytvoření stromku z bezu, 22.5.2009
Dobrý den, prosím o radu, zda by šlo a jak vytvořit stromek z bezu- jsem začátečnice. Moc se mi líbí červenolistý bez, ale na keř nemám dost místa.. A popřípadně kdy je také nejvhodnější doba na tvarování, budu vděčná za radu, děkuji, Andrea.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika