Příspěvky uživatele - 29.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to mozne?, 2.6.2009
to by aj mna zaujimalo. Najlepsie napisat ze co ale nie ako.
Pilatka svestkova, 27.5.2009
Proti pilatce se dá bojovat i postřikem z hořkého dřeva (Quassia amara), které je údajně dosti účinné a rovněž toto řešení potěší ekology. Prodává se ve formě hrubých pilin, našel jsem je na internetu v ceně 50g za 40,-Kč až 1000g za 600,-Kč. Pěknou... celý příspěvek >
problémy na růžích v zimě, 18.2.2009
Dobry den, pripojuji se s prosbou o radu... loni na jare jsem vysazela ruzi svraskalou na zivy plot... cca 10 ks rostlin. V lete ruze napadly msice, uspesne a rychle jsem se jich zbavila postrikem Fast. Keriky byly pekne huste, syte zelene a dlouho... celý příspěvek >
Modrý cypřiš, 16.10.2008
Dobrý den, četla jsem nástěnku o cypřiších, trochu se obávám o ty svoje krasavce. Mám je totiž z baumaxu. Jsou to dvě várky.Ta první se zatím docela drží, druhá už zaznamenala větší ztráty. Chtěla jsem se někoho zeptat, jak je mám zabezpečit na... celý příspěvek >
Trojpuk nezny, 9.7.2008
...budu tedy trpelivejsi :-) diky za rady...
Nevítané včely, 26.6.2008
To je divné. Roj, když vyletí z úlu nebo případně z dutiny stromu, se normálně usadí na nějakém blízkém stromě. Na stromě ale obvykle nevydrží dlouho a sám odletí, aby si našel nový domov. Co by tam u vás dělal?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika