Příspěvky uživatele - 253.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na tento plevel?, 25.4.2010
Místo drahého bofix u doporučuji Agrfoit Kombi. Má to stejné složení a stojí to polovinu, jen to musíte smíchat ze 2 lahviček místo jedné. Petr
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 11.4.2010
Já mám takovou zkušenost, že jsem použil klasický betonářský písek s malou frakcí. Nejdříve jsem trávu zvertikuloval, udělal drážky a pak rozhodil celke 3 m3 na 500m2 = a tam kde jsem dosíval trávu jsem ještě přimíchal trošku zeminy. Vše dopadlo... celý příspěvek >
Zas a zase mech v trávníku, 26.3.2010
Dobrý den, mám již mnoho zkušeností. Mechstop, zelená skalice, atd. Všechno vede k odumření mechu a pak se ho musíte stejně zbavit. No a proto se na veškerou chcemii vykašlete a rovnou to pořádně drasticky zvertikulujte, pohnojte a dosejte.... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 19.2.2010
Moje babička pěstovala mořskou cibuli (lat.název) neznám. A vypadalo to jak rostlinky na fotkách. A.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 23.12.2009 Obsahuje fotku
V tento nečas, jaký právě vládne venku se oko potěší krásnou kytičkou. Pěstuju bramboříky a nádherně teď kvetou. Orchideje mi dělají také radost. A nejen ty.Al.
Kávovník, 23.12.2009
Ahojky, njsem žádný odborník na kávovníky, ale mám dva exempláře Cofea arabica - nevím jestli jsem to napsala správně. Jeden má asi 2,5 metru do výšky, řídké listy, kvete, rodí kafíčka. Druhý je asi metrový - 15 nebo možná i více let starý. Stojí na... celý příspěvek >
Pozná někdo tudo kytičku?, 20.12.2009
Pane Jiří děkuji. Teď si můžu najít informace o pěstování, aby mi rostla jen do krásy. A.
Pozná někdo tudo kytičku?, 20.12.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Pozná někdo tuto kytičku? My jí říkáme papoufšek, podle krásného vybarvení květů. Díky Alena
Rozmetací a sypací vozíky, 24.10.2009
Měl jsem vozík Gardena a dělal mi pruhy tak jsem hovratil. Rozhazoval jsem hnojivo rukou a to mi zase dělalo místy fleky. Takže teď nemám nic a hledám asi nejaký rorační přístroj, který by měl plynulé přechody...
Pěstování cimbidia, 22.9.2009
Cymbidium potřebuje přes léto pobyt venku, ne na přímém palčivém slunci, ale přes poledne ve stínu. V září už je zvyklé na sluneční paprsky, takže může být na přímém slunci.Sice mu zežloutnou listy, které později po přestěhování do chladné místnosti... celý příspěvek >
Phalaenopsis, 18.8.2009
Připojuji se k výše uvedenému příspěvku. Phaleanopsis především potřebuje mít propustný substrát. Když přesadíte Phal do koupeného substrátu z obchodu, zaručeně ho zabijete. Substrát musí být vzdušný, nesmí tvořit blátíčko. Je také dobré moc nekoukat... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 18.8.2009
Pokud chcete komuli pěstovat, dejte si pozor na přezimování, je dobré ji zasypat krček, je náchylná k vymrznutí. Měla jsem už docela pěkný velký keř a zrádná zima si na něm pochutnala a na jaře zůstal jen malý pahýl, který nakonec taky uhynul. Přeju... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 2.8.2009
Ahoj, je to Montbrecie - psáno foneticky - pěstovat se může jako mečíky, v mírné zimě přezimuje na záhoně, ale je lepší je na podzim vydělat z půdy, ošetřit od poškozených a uložit. Na jaře opět zasadit a těšit se z nové krásy. Hodně úspěchů.Alena
Elektrická udírna Anuka, 27.5.2009
no nevim jestli bych chtel takhle experimentovat na kuchyni za nekolik set tisic a celou kuchyn a obyvak zacoudit kourem aby se mi pak kourovy hlasice zblaznili. to jako bych je musel vzdycky zablokovat a pak zase odblokovat. To bych asi radsi... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 25.10.2008
Dovolím se optat odborníka: myslíte že by mojí sekačce tecumseh vadilo kdybych do ní cca po 20 letech provozu (původní výbrus) na speciál nalil bezolovnatý benzín?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika