Příspěvky uživatele - 160.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se slimaky, 28.6.2009
slimáci jsou určitě   v některých  zahradách problém,  problém se musí řešit .  Někdo používá chemii,  my jsme před lety zavedli indické běžce a je to fajn.Funguje to bezvadně, ale není-to na   menší... celý příspěvek >
Slimáci, 24.5.2009
Nápad to není špatný, ale co myslíte, že se stane de slimákem. Je otrávený a sám se stává   snadným soustem,  ale i jedem pro predátory, takhle jsem na zahradě před několika lety zlikvidovala ježky a ropuchy.   S odstupem... celý příspěvek >
Co dělat proti plzáku španělskému?, 29.3.2009
Vyzkoušeli jsme leccos, máme velkou zahradu a zvítězili Indičtí běžci,  máme je již třetí sezonu,  nemá to chybu.  Loni jsem psala, že se u nás na zahradě dá najít i rosnička.  Běžec upřednostňuje bílkovinu a celý den hledá, ... celý příspěvek >
Hryzec - zabralo to, 7.7.2008
Máme na zahradě Indické běžce od loňslého léta, viděla jsem je v Německu, řešili s nimi problém se slimáky. I my jsme léta měli problém se slimáky, pořídili jsme si Běžce a výhodou je, že Běžci neustále   / ráno a večer/ brouzdají po... celý příspěvek >
Slimáci, 2.7.2008
Jak máte velkou zahradu , na kolik to příjde?  Za jak dlouho se to projeví Hlístice musí nakazit slimáky, pak se hlístice pomnoží a teprve pak slimoši uhynou odhaduji to na 60 dní ,  po celou dobu se slimoši vydatně pasou.... celý příspěvek >
Slimáci, 1.7.2008
Určitě to není špatné, ale jak máte velkou zahradu, a kdy se efekt objevil , kolik jste spotřebovala násad a jestli se mohu zeptat za kolik Kč.  dik J.
Slimáci, 11.6.2008
  Zpravodajství za zahrady, kde fungují Indičtí běžci. Někdy v dubnu jsem psala o tom,  že protislimákovou ochranu jsme svěřili třem Indickým běžcům.  Předcházelo tomu několik let   boje... sypání Vaniše ,... celý příspěvek >
Slimáci, 17.3.2008
Naši Indičtí běžci úspěšně přečkali zimu a již letos si pochutnali na prvních slimácích, hodují na mladých do 1,5 cm zavíčkovaných  hlemýždích, loni zvládi i lalokonosce na rododendronech. Crokusů,  sněženek, narcisů, ladoněk... celý příspěvek >
Kachna indický běžec neškodí, 9.2.2008
Souhlasím s panem Procházkou, běžci nám nic neožrali, rostliny netípou, naše kachny vegetují na zahradě volně, holiny nepotřebujeme. Chce to mít jen dobré oplocení a tolerantního psa.
pampová tráva, 9.2.2008
mám  ji již několik let, kvete pravidelně tak 15 - 25 květy, nádhera, na zimu před příchodem mokrého sněhu ji svážu do copu, chce to rukavice, obložím okolo igelitem proti vodě a přiklopím polyuretanovou krabicí  1x 1m, mám problém,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika