Příspěvky uživatele - 230.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy střihat rododendron a gignko?, 19.9.2010
Dobrý den, mám před domem keř rododendronu a stromek ginko. kdy a jak je mohu zastřihnout? díky Ondřej
Pennisetum alopecuroides Red Head, 14.8.2009
Včera jsem si pen. red head objednala. Také jsem pátrala na netu a našla jsem, že má rád "nohy v suchu". Takže na zimu něčím zakrýt. Nejhorší je ležící sníh. Roky mi bez problému přežívá v záhoně imperata red baron (choulostivá a ještě ke... celý příspěvek >
Vířivka, 15.5.2009
To je škoda, že nikdo nereaguje. Vířivku bych si také ráda koupila, ale bojím se komplikací. Někde jsem četla o nadměrném hluku, také o nečistotách, které ucpávají trysky a pod. Ještě dotaz do Ostravy - jakou vířivku budete kupovat? Nemáte... celý příspěvek >
Begonia semperflorens, 22.4.2009
Já jsem to zkoušela loni, ale nebyla jsem spokojená. Rostlinky byly vysoké, řídké a nevzhledné. Nejsem profík, tak jsem asi něco zanedbala. Také mne to trápilo, až jsem někde našla informaci, že má voskovka (sazenička) projít obdobím chladu a potom... celý příspěvek >
Buddleja D. Royal Red, 21.4.2009
Také jsem stříhala, ale asi 30 cm nad zemí a už obrůstá. Jestli máte mladý keřík, mohlo se stát, že nepřežil. Zkuste dloubnout do toho, co Vám zbylo, a odloupněnte kůrku. Jestli je pod tím zelená, tak žije.  Jana
Zasychání phloxů, 20.4.2009
Prosím o info, čím phloxy preventivně postříkat proti padlí a kdy je nejlepší doba. Jana
Callistemon - štětkovec, 20.4.2009
Dobrý den, v roce 2007 (10.7.) jsem napsala příspěvek na toto téma. Nyní jsem si přečetla další příspěvky a nedá mi to, ozvat se znovu. Ten štětkovec stále ještě mám, zapěstovala jsem ho loni na kmínek, už je to docela pořádná rostlina (cca 80... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 17.4.2009
Myslíte Havlis u Českého Krumlova?  Tam se jezdím pouze kochat. Bydlím nedaleko. Má úžasný sortiment  - vše vzrostlé. Ceny jsou ale opravdu velmi vysoké. Řekla bych, že je cca o 30-50% dražší než jinde. Jana 
Malý strom do stínu?, 17.4.2009
Dobrý den, loni jsem si koupila Acer pseudoplatanus Brilliantissimum. Je opravdu krásný. Listy (zrovna nyní) raší oranžově a poté sezelenají s bílými flíčky. Zimu přežil bez ochrany. Takže bude i poměrně mrazuvzdorný.  Výška v dospělosti cca 2-3... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika