Příspěvky uživatele - 180.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý listnáč, 2.6.2010
Děkuji za odpověď, máte pravdu, ikdyž trojtrnný pravděpodobně nebude - trny na stromu nejsou!!
Neznámý listnáč, 2.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, jen tak ze zvědavosti jsem sebrala na podzim pár semen z lusku stromu, který roste v parku v Brně. Lusky jsou velmi dlouhé a pevné, semena kulatá a placatá 1 cm v průměru. Jak to vypadá, všechna semena se ujala a roste mi teď... celý příspěvek >
Mám zmijovec?, 2.6.2010 Obsahuje fotku
Po přihlášení ještě to foto! A taky by mě zajímalo jak je tato rostlinka náročná na hlínu - koupila jsem ji na trhu od pána který je pěstuje před domem, podle toho ta hlína také vypadá - ale zatím jsem to neřešila a i letos z toho něco leze...... celý příspěvek >
Mám zmijovec?, 2.6.2010
Dobrý den, tak ten můj zmijovec letos vytasil drápky :) v podobě dvou výhonků.. pochází z jedné hlízy a ta se potom (na pozdim?) rozřeže!? a nové rostlinky dají samostatně? Přikládám podařenou fotografii a prosím o radu, jestli s tím mám nyní něco... celý příspěvek >
Mám zmijovec?, 21.5.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, dnes jsem koupila na trhu rostlinu, snad prý zmijovec. Má ale spoustu listů, tak nevím jestli je to ono. Chtěla bych to zasadit přes sezonu spíš na zahradu než domů,, je to možné? Mám i místo kde moc nesvítí. Děkuji za odpovědi, Nea
Špenát jahodový, 16.5.2009
Tedy to ale vypadá krásně - do našeho prázdného koutu na zahrdě jako dělaná :)) Jsem zvědavá, jestli se mi zadaří taková krásná kytka jako u vás. Ještě bych se zeptatala jestli je to jednoletka, množil jste ji nějak? Děkuji, nea
Špenát jahodový, 14.5.2009
Zmařil jste mé chutě :) ale děkuji moc za příspěvek,, určitě to vyseju, psáno je listová zelenina, která se pěstuje na okrasu :) tak aspoň nějaký užitek snad bude :)) Foto bych uvítala.. nea
Špenát jahodový, 14.5.2009
Zdravím, dnes jsem si zakoupila v květinářství semínka nazvaná "špenát jahodový", velmi mě zaujalo, že vysoké stonky s lístky podobné tvarem libečku jsou obsypány červenými plody, velmi podobné plodům moruše. Je psáno že sice pěstujeme jako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika