Příspěvky uživatele - 218.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obracac sena, 18.7.2011
Dobry den, mate niekto skusenosti s obracakom na seno, ktory sa pripaja na kosu BDR 550. Rád by som sa dozvedel nejake informacie. Vopred dakujem
Zltka, 2.6.2011
dakujem za radu... skusim a po tyzdni dam vediet ci nastala nejaka zmena :)
Vyzinac do 4000 Kc, 28.5.2011
V žiadnom prípade nekupujte al-ko. Mal som ho a je to trapenie a nie kosenie. Vybracie to ma ako zbyjačka, nevieš či ťa kope 220 v či čo sa deje. Motor ide strašne pomaly do otačiek a vačšia záťaž ho zastavi, Teraz mam hq a alko je proti tomu akokeby... celý příspěvek >
Proč ringle nerodí?, 28.4.2011
Potrebuje kamarátku, a to ringlotu červenú. Pavol
Potrebujete nieco opravit?, 4.9.2010
Ahojte. Natrafil som na zaujimavy test. Tu vo vecsine ludia nemaju dobre skusenosti s servisom maunfield. Tak sa pozrite na tento odkaz. Ja to radsej nekomentujem, no posudte samy. M.T.
Paradajky - Rajčata - opelenie, 20.6.2010
a viete, že už aj ja poklepkávam po rastlinkách pri polievaní?...musím urobiť nejaké foto a pripojiť to sem, pretože sa im ohromne teším...:)))...
Zaseknutá štartovacia šnúra na kosačke, 23.5.2010
Mám kosačku NAC T475 a pri štartovaní, asi piatom, hneď v prvý deň sa úplne vymotala šnúra a nechce sa stočiť späť. Išla super a potom toto. Nevie niekto ako tú šnúru dostať späť svojpomocne? Poraďte mi prosím, tráva rastie a... celý příspěvek >
Tajfum k Agzatu, 15.4.2010
Zdravim. Chcem sa opytat ci ste robili tu prestavbu na komunal, alebo ste to riesili inak. Mam podobny zamer kupit mulcovac na agzat, mam tiez listovu kosu s nahonom. Ten pomer prevodovky k listovej kosacke by sa mozno dal zmenit vymenou hornej... celý příspěvek >
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 16.3.2010
  p. Kohoutek, tabuľku mám stiahnutú, dakujem. Zistil som aj to množstvo oleja do jednoválca Tk, približne (jeden a pol litra). Jazdíl som doteraz len na všetky 4 kolesá (samota uprostred lesa),ale po návšteve tohoto fóra som zistil, že možnosti... celý příspěvek >
Husqarna LC 48V, 10.3.2010
no neviem ale mozno sa bude upchavat to porubie, hlavne pri mokrej trave. PD
Zkušenosti s motorovým rosičem - 3WF-2.6, 1.3.2010
Ahoj, práve som si zadovážil jeden " power 3wf-2,6 ", Prosím aké máš s tým skúsenosti? Načo treba dávať pozor? Kúpil som to od ruky nepoužité. Čo spomínaš tú rotujúcu vrtulovú trisku,, je to pozitívum alebo nie? náhradné diely napr.... celý příspěvek >
Pochlubte se svými výsledky roubování, 4.5.2009
Zdravim p. Vysloužil. Taktiež som sa pred dvoma rokmi odhodlal kúpiť nový šťepársky nôž, tiež ma zaujal presne tento istý (nie ten čo je na obrázku, ale kombinovaný podľa Vášho opisu). Victorinox kombinovaný -  s dvoma čepeľami (jedna pre... celý příspěvek >
preprava kvasu, 24.3.2009
O to krajší príbeh je ked si ich nazbierate s celou rodinou, pokecáte pozabávate sa a popri tom a obeháte svoje okolie, kde na krajoch hôr vyrástli hustníky sliviek, obvešaných ťarchou plodov, pretože doma nemáte dostatok a žiada sa Vám... celý příspěvek >
Medovníčky, 7.9.2008
Dúfam Vás to nesplietlo.. " Medovníčky" alebo Medovky = Medová slivka, tak ich voláme v rodine.
"Medovníčky", 7.9.2008 Obsahuje fotku
Zdravim priatelia. Možno mi pomôžete pri spoznaní odrody sliviek, ktorej niekoľko stromov rastie v starootcovskej záhrade. Na prvý pohľad zaujmú veľkým vzrastom. Stromy sadil môj prastarý otec, určite majú cez 50 rokov. Svedčí o tom aj značná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika