Příspěvky uživatele - 179.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič zahradního odpadu slabších větví, 12.10.2007
Právě ty podrcené kytky bych chtěl dávat do kompostéru. Některé mají dost tuhé kořeny i nadzemní části a ty by se asi těžko nebo dlouho rozkládaly.M.P.
Drtič zahradního odpadu slabších větví, 11.10.2007
Dosud s drtičem zahradního odpadu nemám naprosto žádné zkušenosti. Proto se připojím k tazateli dotazem na  zkušené a znalé zahrádkáře, zda je běžný zahradní drtič schopen podrtit například i kytky (včetně kořenového systému prorostlého do... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 27.8.2007
Dobrý den, máte někdo zkušenosti se zásilkovým prodejem sazenic jahod pokud se kvality týká ze Sempry Turnov?Děkuji předem za případné reakce.M.P.
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 18.8.2007
Ano pano Nováku, ten mail z GARLANDU je celý a krom mé mailové adresy tam nic nechybí.S... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 17.8.2007
Vážený pane Josefe Nováku, k Vašim připomínkám o prospěšnosti znát mé otázky na mailovou odpověď firmy GARLAND uvádím následující: V souvislosti s mnou vyjádřeným názorem na tomto fóru na nepovedené upevnění strunové hlavy křovinořezu MARUNAKA TH... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 16.8.2007
Dobrý den,jako  vlastník nového křovinořezu Marunaka TH 48DX PRO jsem měl  problémy s upevněním a vystředěním strunové hlavy  u tohoto nového typu a rovněž tak jsem tápal v nesrovnalostech v dodaných návodech k obsluze, pokud se ... celý příspěvek >
Křovinořez Marunaka, 3.8.2007
Děkuji za odpověď, jen se mi zdá to snížení reálného výkonu téměř o třetinu dosti vysoké.                                 ... celý příspěvek >
Křovinořez Marunaka, 2.8.2007
Stal jsem se majitelem křovinořezu Marunaka TH48DX PRO. V reklamních letácích prodejců je pro tento typ uváděn výkon 2,3kW. V technických údajích uvedených v českém návodu k obsluze je uveden "Maximální brzdný moment hřídele" - měřeno dle ISO =... celý příspěvek >
Půda pro výsadbu jahod, 23.7.2007
Dobrý den,za pár dní sklidím ranné brambory a po nich bych v srpnu chtěl dát sazenice jahod.  Stačí na pozemek  před výsdabou přidat kompost, nebo nebo ještě přihnojit umělými hnojivy. Zkušení zahrádkáři prosím poraďte.Děkuji. M.P.
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 28.1.2007
Podívejte se např. na příspěvky tématu  "Marunaka nebo SOLO", ale i některých dalších o křovinořezech a několik příspěvků k Oleo-mac tam najdete.                 ... celý příspěvek >
Sněhová radlice k MS 07, 28.1.2007
Děkuji Vám za odpověď, potvrdil jste mé předpoklady.                                         ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika