Příspěvky uživatele - 187.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmarlika Kanadská - Jak se dá pěstovat u nás?, 18.6.2007
Zmarlika Kanadská je odolnější než Jidášova. Starý exemplář tohoto stromu roste v Arboretu Nový Dvůr u Opavy. Pěkně kvete. Jde dobře rozmnožovat semeny.
Liliovník tulipánokvětý, 24.5.2007
ano
Motorová pila Oleo-mac, 24.5.2007
Jestli jsem to dobře pochopil,tak řetězka je to,co pohání řetěz.Viděl jsem pilu,myslím,že to byl Hecht 945,který měl řetězku jenom nasouvací kolečko na hřídel od tělesa spojky  / u všech ostatních pil jsem to viděl z jednoho kusu-tj.těleso... celý příspěvek >
konec povolení na čerpání vody k zálivce, 28.3.2007
To všechno co je tu napsáno jsou jen dohady a dezinformace z tisku.Máte někdo nějakou internetovou adresu,kde je zákon,který to upravuje?
Jak se zbavit včel?, 10.3.2007
Nejlepší bude,když to oznámíte nejbližšímu včelaři v okolí.Měl by Vám od nich pomoci-v jeho vlastním zájmu.Zalítlé roje totiž MUSÍ likvidovat z důvodu šíření nemocí /hlavně varoázy/.V.K.
sibiřský cedr, 7.3.2007
Je to borovice limba./Pinus cembra/.Téměř stejný jehličnan jako ze Sibiře roste ve Vysokých Tatrách.Množí se semeny.
zemní vrták, 22.2.2007
Mě se ještě osvědčilo navařit na vnější hranu spodního plechu 1,5 cm zub kolmo dolů. V.K.
Dakr - Panter - máte někdo s tímto strojem své zkušenosti?, 22.2.2007
Vlastním tento stroj-bubnovou sekačku Dakr.Kdo před tím sekal lištovou sekačkou a třepal se ještě hodinu po sečení ji ocení jako velkou změnu k lepšímu.S prodejcem nede mnou celkem souhlasím,ještě má jednu chybku navíc-zanášelo se mi... celý příspěvek >
Přesazení vzrostlého smrku, 19.2.2007
No jenom rýčem to nepůjde.Na to musí už být těžší technika.Nejméně traktor.Jednou jsem přesazoval vzrostlejší strom touto metodou:Okolo stromu v kruhu vykopal asi 0,6 m hluboký přítop,rýčem.Do příkopu se na dno umístí smyčka ocelového lana a... celý příspěvek >
Starý ořešák, 28.1.2007
Pokácet dřív než Vám spadne na hlavu ,střechu,auto a na jeho místě zasadit nový strom.
Borovice lambertova a borovice hvězdovitá, 25.1.2007
To jó.Ale ti co mi o ní řekli si jehlic nevšimli,jen viděli na borovici veliké šišky. Vy o nějaké dospělé borovici lambertové  volně rostoucí  v ČR víte? Chtěl bych utrpět šok,jako v zahradnictví Horizont u Olomouce,kde  před... celý příspěvek >
destilační přístroj, 24.1.2007
Všechny ty přístroje jsou dost drahé.A  já kořalečník nemám peněz nazbyt.Tak jsem to vyřešíl takto: Dva hrnce,40 a 50 l které se běžně používají k něčemu jinému /zabíjačka atd./Pokličku od 40 l hrnce provrtat a zapojit armaturu na propojení... celý příspěvek >
Pinus_x, 7.1.2007 Obsahuje fotku
Velikost a tvar šišky?
Vlašský ořech - pěstování, 4.1.2007 Obsahuje fotku
Ořechy se "vysévají" do vlhké písčité půdy,nejlépe hned na podzim a nechají se venku-je třeba zamezit přístup myším.Semenáčky si ovšem nemusí zdědit vlastnosti stromu z kterého pocházejí a mohou mít i jinou tloušťku slupky,takže stromek... celý příspěvek >
Kompost z ořešáku, 4.1.2007
Je to srovnávání nesrovnatelného.Listí z ořešáku je něco jiného než maras ze žumpy.Listí neobsahuje průmyslové chemikálie,vajíčka tasemnic,škrkavek a další svinstvo,které jenom čeká na svůj cyklus přes zvířecí a lidské tělo.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika