Příspěvky uživatele - 91.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo nebo co mi žere plovoucí rostliny, 2.7.2009
a musí těch kaprů být víc na menší plochu aby se do toho pustili, nebo se to stává i při dvou malých kaprech?
Jak na komary?, 2.7.2009
 to je jako sežerou úplně? a kolik jich tam máte jestli nemaj náhodou hlad:)
Jak na komary?, 2.7.2009
proč ne kaprovité, slyšela jsem, že i koi by měli žrát larvy, není to tedy pravda??
Kámen na dno jezírka či holá fólie - jak se to pak čistí?, 24.4.2009
děkuji za odpovědi, co se týká využití, máme menšího kluka, tak aby nelezl k sousedům do bazénu, musí být zatím jezírko určeno i ke koupání (stejně prej do rákosí nevleze:)) za 5 let uvidíme, jak se to osvědčí. Já osobně bych raději měla ty ryby a... celý příspěvek >
Kámen na dno jezírka či holá fólie - jak se to pak čistí?, 24.4.2009
čtu si tady diskuzi a nenašla jsem zatím nikde inspiraci tak mám také dotaz - jezírko cca 70m3 zatím bez ryb - je vhodné vyskládat uvnitř kačírkem a porfyrem tak aby nebyla fólie vůbec vidět nebo se to pak špatně čistí? A filtrace nám byla navržena... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika