Příspěvky uživatele - 144.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zivy plot - rychly rust, 27.8.2009
kdyz uz tak cupressocyparis leylandii ja mam cupressocyparis leylandii gold rider a je krasny
Vřetenová sekačka Al-ko Comfort 38 Soft-Touch, 24.4.2009
mam ele.vretenovku bosch.. maji se vretena noze dotykat nebo tam ma byt mini mezera? kdyz tam necham malou mezeru tak pri nerovnostech o vreteno skrtnou
jaky zivy plot?, 8.8.2008
thuje roste pomalu a to druhy opadava...
jaky zivy plot?, 8.8.2008
 sem trosku zagooglil a co treba "Cupressocyparis leylandii"?
jaky zivy plot?, 8.8.2008
aby co nejrychleji vyrostl do cca 3metru.. bude slouzit zejmena proti hluku z prazskeho okruhu.. celorocne..  je na mensi zahradku cca 150m2 takze aby ji moc neukousl.. delka cca 25m
vretenova sekacka Bosch ASM 32F, 31.7.2008
tu sekacku sem jinak zakoupil pouzitou (pry se s ni 3 roky nesekalo..)
vretenova sekacka Bosch ASM 32F, 31.7.2008
jinak servis primo na vretenovky jsem nasel v Seberove.. serizeni a ostreni 800,-
vretenova sekacka Bosch ASM 32F, 31.7.2008
to s tim papirem jsem uz zkousel a nevim.. neustrihl se.. dival jsem se na ten nuz a nic ostrejsiho sem na nem nevidel.. prijde mi nejaky zahnuty nahoru? ale asi je to normalni nevim.. zkusim to vyfotit
vretenova sekacka Bosch ASM 32F, 28.7.2008
uz ji mam doma.. muzu se zeptat, jak se serizuje to vreteno? jsou tam na to 2 sroubky... to vreteno ma byt co nejtesneji k tomu nozi ale nesmi se dotykat?
vretenova sekacka Bosch ASM 32F, 22.7.2008
zdravim, chtel bych si koupit tuto ele. vreten. sekacku bohuzel se k nam uz nedovazi.. (jedinej cz eshop co ji mel ji po mem dotazu na dostupnost stahl :) Nemate ji nekdo? jste s ni spokojeni? asi si ji objednam z nemecka.. kde stoji 136 euro(u... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika