Příspěvky uživatele - 64.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřevitá pivoňka - řez, 3.8.2009
Mám stejný problém. Nevím ani jakou povoňku mám, ale jsou přenádherné. Každý rok před zimou je ořežu celé skoro až u země. Prostě když uklízím zahradu, uklidím i pivoňky. Zjara krásně odrazí a je z nich zase nádherný keř plný květů. Ty se však, jak... celý příspěvek >
Čerpadlo k jezírku, jaké?, 13.7.2009
Dobrý den, prosím o konzultaci. Řešíme interiérové jezírko cca 80l vody. Jedná se o tepané mosazné ze kterého je třeba vodu přečerpat do 1m výšky. Z této výšky je voda sváděna zpět do jezírka korýtkem. Pro toto potřebujeme nějaké "líné"... celý příspěvek >
Katalpa, 10.7.2009
Mluvíte o katalpě.Máme ji už 3.rokem a nekvete.Co poradíte, aby kvetla
Vrtací a sekací kladivo, 17.6.2009
Kde jste ho koupil za tu cenu?To bude asi bez dane.Ja ho kupoval minuly tyden za 6150 kc s dani, ale bez te sady vrtaku.
Špačči, 26.5.2009
Máme Cd i spirálovité točící se kužely leskne se to ale špačky to neodradí
Pristresek na drivi, 22.5.2009 Obsahuje fotku
Nepotece mam tam zlabek, kdyz jsem to fotil tak tam jeste nebyl.Akorat v zime to bude problem snich ze sousedovy kulny bude padat ke me a zmeho pristresku to bude asi padat na plot.Na strese mam obyc.piskovanou lepenku chycenou hrebickama na... celý příspěvek >
Pristresek na drivi, 22.5.2009
jeste jsem zapomel napsat, ze do zadu pridou prisroubovat kari site a boky vyplnim zrejme nakou siti z drevenych lati.Na podlahu pride kacirek nebo pouziju dlazdice 50 krat 50 cm, ktere dostanu.
Pristresek na drivi, 22.5.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, zakladal jsem toto tema.Chtel jsem taky neco pekneho a snad se mi to i podarilo.Puvodne jsem se chtel vejit do 10 tis.,ale bohuzel.pravdepodobne skoncim zhruba na 15 tis. a to jeste na strese mam prozatim piskovanou lepenku.Pristresek mam... celý příspěvek >
Asfaltový šindel x asfaltová lepenka, 18.5.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, rozmer pristresku je zhruba 6 krat 2 m, vysku ted z hlavy nevim.Strecha ma rozmer 6,3 m krat 3 m.Zbyva me udelat podlaha a vyplne mezi poly.Vzdadu prisroubuju kari site a boky jeste nevim nak ze dreva.
Jonsered, 13.5.2009
Děkuji za odpověd
Jonsered, 12.5.2009
Zdarec chci se zeptat jestli někdo neví na co přijde olej.čerpadlo na jonku 2145 díky
Jonsered CS 2145, 30.4.2009
Mám ji dva roky a zatím spokojenost
Černice, Kulatice, Aničky?, 22.4.2009
Zdravím farntišku.podle popisu si myslím že se jedná o odrůdu, která se u nás v pod Krkonoší nazýva Karle. Popis odpovídá, ještě dva stromy vlastním, ale nechám schnít na strom+ě zemi. mějte se
Asfaltový šindel x asfaltová lepenka, 20.4.2009
Dobry den.Nikdo neporadi?Nasel jsem asfaltove pasy podobne povrchovou upravou sindelum, ktere se horakem natavi k podkladove lepence.Ma s tim nekdo zkusenost?Jakou zvolit podkladovou lepenku? Dekuji Josef
Asfaltový šindel x asfaltová lepenka, 17.4.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem nasel heslo a prihlasil jsem abych mohl vlozit foto.Na strankach vyrobce sindele udavaj 15 stupnu ne procenta.Tak tam asi dam sindel a uvidim...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika