Příspěvky uživatele - 169.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neroste a neroste, 22.9.2009
Dobrý den, děkuji za rady. Na jaře přesadím a ošetřím proti te nemoci. Do jake zeminy mam revu zasadit? Vsude mame jil a vicemene vse co sazim tak micham jil s klasickym zahradkarskym substratem, abych jil odlehcil. Diky za info a rady. MP.
UV lampa, 27.5.2009
Doporucuji nejake lepsi a vetsi vyrobce. Setkal jsem se s modelem jednoho vyrobce, ktery reklamoval 36W. Nicmene samotna zarivka nemela vykon vyssi nez 20W. Prikon ≠ výkon a my na jezirka potrebujeme vykon a ne prikon. Bez ryb doporucuji 2W... celý příspěvek >
Bobkovisen, 13.5.2009
Dobry den. Mam 3 rokem zasazenou bobkovisen u plotu (vychod, jih, zapad) a moc neroste. Poradite mi co s ni? Rad bych aby uz byla tak 1.5m vysoka. Zatim roste do sirky a po 3 letech ma asi 50cm od zeme. Moc ji radsi nestriham, aby nebyla jeste mensi... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 16.4.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, resim asi jako ostatni filtraci k jezirku. Doted jsem mel male jezirko (cca 3m3) a k tomu jsem mel od Tetry filtraci. Ta docela fungovala, ale nyni je nedostacujici. Nove jezirko ma asi 25-30m3 a melo by slouzit jako okrasne koupaci s... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika