Příspěvky uživatele - 168.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pes a bouřka, 20.7.2009
Myslím si, že výchovou psa to nebude. Máme dva psy - mámu se synem. Máma se bouřky nebojí, ale nesnáší déšť. Její synek miluje déšť v kožichu, ale při prvním zahřmění se psychicky sesype.
Velký propad švestek, 20.7.2009
No, nevím zda vám poradím, u nás letos pršelo a stále prší opravdu hodně a švestky mi padají také.
Sklizeň meruněk, 20.7.2009
Stromky kupuji už několik roků ve stejné školce, zatím jsem neměl jediný důvod k pochybám, ale teď vážně nevím... Musel jsem tenkrát dlouho čekat, protože Minarety na myrobalánu vyorávali jako poslední V jaké jste nadmořské výšce, Heleno? Já... celý příspěvek >
Plane nalety tresni a visni - ma smysl presadit, 15.7.2009
Přesadit a naroubovat samozřejmě jdou třešně i slívy. Otázka je, kdo bude takové množství třešní trhat. Mimochodem, mám na zahradě jeden semenáček třešně (stáří asi 20roků) a jeho plody jsou chuťově lepší než plody roubovaných třešní, alespoń dle... celý příspěvek >
Roubovaný Rubín - usychání listů, 13.7.2009
Vykousané listy bych neřešil, suché větvičky ustřihněte a spalte.
Kdy roubovat nebo očkovat třešně, 24.6.2009
Já jsem třešně rouboval letos v první polovině března kopulací... 100% úspěšnost. Potom jsem na přelomu dubna/května zkusil za kůru... úspěšnost 90% u meruněk, třešně 0%.
Problém s novými duranciemi, 23.6.2009
Mám dost velké zkušenosti se sázením stromů v opravdu drsných podmínkách. Je celkem běžný stav, že první 2-3 roky jsou přírůstky jen velmi malé, nebo dokonce části větví usychají. Po vybudování dostatečného kořenového systému stromek začne růst... celý příspěvek >
Rodí víno vypěstované ze semínka, nebo se musí roubovat?, 19.6.2009
Mám dva takové semenáčky. Je jim 6 roků a zatím ani ťuk.
Hniloba, 10.6.2009
U Stanley mě začínají hnít plody. Hniloba napadá pouze odrůdu Stanley, ostatní odrůdy jsou v pořádku. Čím by to šlo zastavit?
Řízky z vinné révy, 9.6.2009
Pro Oxalistriangularis:     Polabí je široký pojem, také tam žiji a pěstuji révu, částečně pravokořennou. Ale uvědomme si, že kromě Prahy jsou prakticky všechny "české" vinice v Polabí. Tímto se omlouvám pánům na Domousnici,... celý příspěvek >
Přesazování vína, 9.6.2009
Ujme se, jen je třeba po přesazení pořádně zalévat. Něco podobného jsem před pár lety taky udělal a nelituji. Já bych další rok nečekal. Choroby na jednom pozemku se nemusí na jiném pozemku projevit. Podobně je to s chutí hroznů - na jiném pozemku... celý příspěvek >
Řízky z vinné révy, 9.6.2009
Možná se ptám hloupě, ale co když má pravokořenná réva dostatek krve V. Labr.?   Mě se zdá téměř úchylné kupovat ve větším množství sazenice za 150 - 200Kč/kus. Vždy koupím jen jeden kus a pokud se osvědčí, napěstuji pravokořenné rostliny... celý příspěvek >
Pochlubte se svými výsledky roubování, 27.5.2009 Obsahuje fotku
Včera jsem procházel naroubované stromky a jeden roub mi doslova vyrazil dech. Za posledních několik dní zesílil tak, že ho páska znatelně zaškrcuje. Neměl jsem u sebe foťák, ale dnes to zkusím vyfotit. Mám foto z 18/5... tehdy nebyl ani náznak... celý příspěvek >
Vzrůstná hrušeň, 26.5.2009
Největší ovocný strom je oskeruše... 400m.n.m. by neměl být problém, jílovitá půda by se pro rozjezd stromu asi měla trošku zlehčit.
Oskeruše - zkušenosti s pěstováním, 22.5.2009
Letos jsem přesadil dvouletý semenáček (asi 60cm vysoký) oskeruše z kontejneru na zahradu. Teď, koncem května má špičák skoro 2metry a vesele roste pořád výš. Říká se, že oskeruše se nemá řezat, že si udělá korunu sama... mám tomu věřit, nebo ne?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika