Příspěvky uživatele - 20.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 15.4.2009
mírně vrchovatou kávovou lžičku na 5 kubíků vody. PM
okrasně - koupací jezírko 25-30 m2, 13.3.2009
Dobrý den pane Hrkale, jiskřička naděje ve Vašem příspěvku. Nejsem nepřítel filtrací (beden). U rodičů na zahradě provozuji bazen (k této filtraci mám kladný vztah) a zároveň je tam i jezírko (louže) 4 roky staré, cca 5 m-2, které funguje... celý příspěvek >
okrasně - koupací jezírko 25-30 m2, 10.3.2009
Děkuji za reakci. Ta filtrace je kupovaná nebo samovýroba? A zkoušeli jste to někdy nechat bez zapnuté filtrace? Jestli ano, držela voda relativně čistá nebo musí být filtrace stále v provozu? Chtěl bych to zkusit bez filtrace, jen s oběhovým... celý příspěvek >
okrasně - koupací jezírko 25-30 m2, 10.3.2009
Zdravím všechny. Uvažujeme taky o podobném jezírku. Ozve se někdo kdo s tím má praktickou zkušenost? Díky Jana
okrasně - "koupací" jezírko 25-30 m2, 9.3.2009
Dobrý den, prosím o radu, zda má někdo praktickou zkušenost s jezírkem o výše uvedené ploše, ve kterém by byl prostor cca 2x3 m a 1 m hluboký pro koupaní nebo spíše poležení. Zbytek plochy by připadal na mělčiny, regenereční plochy. Všude píšou, ža... celý příspěvek >
Projekt na zahradu - kolik stojí?, 15.1.2009
Před 5 lety koupili rodiče 20 let zpustlou zahradu. Začal jsem jim pomáhat s úpravama /odstranování náletů, kácení, terenní úpravy/ a docela mě to chytlo. Takže jsem začal kupovat knihy a časopisy a studovat, jako co se vším souvisí, co která... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika