Příspěvky uživatele - 11.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ořezávání větví stromů, 6.10.2009
V tomto případě jde patrně o akát (Robinia pseudoacacia). Hezký den T.
Pochlubte se svými výsledky roubování, 6.5.2009
Problém, když začnete se sadařstvím a okrasnými stromy a keři před padesátkou. To tu budu muset být do stotřiceti, abych si užil ty výsledky roubování a hezké stromy. Pěkný den všem :-)  
Pochlubte se svými výsledky roubování, 5.5.2009 Obsahuje fotku
Nejvíce mne zajímaly výsledky u okrasné višně, pravděpodobně Prunus subhirtella "Pendula Rubra", kde jsem uřezal pár větví ze spodní části koruny, kde jsem dosáhl u starého stromu někdy začátkem zimy. Rouby jsem položil za stodolu na severní stranu a... celý příspěvek >
Pochlubte se svými výsledky roubování, 5.5.2009 Obsahuje fotku
Další pokus byla asijská hrušeň (hruškojablko) z jednoho stromu na druhý, to bylo i u mirobalánu. Roubování do rozštěpu a kopulací. Síla roubů cca6mm.
Pochlubte se svými výsledky roubování, 5.5.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem letos prvně rouboval. Bylo to někdy z kraje dubna a většinou pupeny již naběhlé. První ukázka je mirobalán "Nigra" na podnož mirobalán do živého plotu, protože původní roubovanec ze zahradnictví odešel a zůstala jen podnož.... celý příspěvek >
Jaká rostlina na dřevěný el. sloup?, 30.4.2009
Parthenocissus tricuspidata
Roubování, 9.4.2009
Když jsme v tom roubování, letos jsem prvně rouboval. Kdy odstarňujete PVC pásku z místa roubování? Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Tini 
roubování, 2.4.2009
Děkuji panu Václavovi Beranovi za instruktážní fotografie. Mé treninkové pokusy dopadly pořezaným palcem, ale našel jsem způsob řezu a včera narouboval okrasnou višeň na ptáčnice. Jak se ujmou nevím, ale jeho příspěvek byl přínosem. Děkuji a hezký... celý příspěvek >
cibulky se zblaznily, 17.12.2008
Co to je za chrástek a odkud jste Danielo? Já marně hledím na trávník a žádná cibule na mě neděla BAF. Tini
živý plot - buk nebo habr?, 27.11.2008
Kde je takové pěkné místo s kapličkou, co je na těch fotkách? Tini
Náprava sousedova naschválu na třešni, 27.11.2008
Škoda stromu, jej řezat, pěkně vám na jaro obrazí a zapěstujete si nové větve. Jistě tady bude ještě pár desítek let. Tini
Prosím o název této rostliny, 27.11.2008
Souhlasím, uřízněte ji podle toho, jak chcete vysoký kmínek a ony vyrazí třeba i tři nové výhony, asi je to Juka. POdle toho, jak vypadá, tak raději bych řezal níže. Tini 
Založení stromků, 21.11.2008
Proč zakládat, sadit můžete celou zimu, pokud nemrzne, já tak sadil minulou a vše v pohodě, právě teď jsem zasadil dvě slívy a přitom venku sněží.  Tini
Stříhání buku a myrobalánu, 26.9.2008
Plody jsou jedlé, jedná se o myrobalan. 
Prunus tenella (mandloň nízká), 26.9.2008
Poraďte, kde sehnat tuto rostlinu, jsem ze Vsetína. Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika