Příspěvky uživatele - 136.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilie, 20.7.2010
Mám ještě ty prapůvodní bílé lilie, musí se časem přesazovat a já je vždy namočím do světlého rostoku "Hypermanganu", zničí plísně a snad i nějaké ty virozy.Kvetou mi stále a pěkně voní. Ale s těmi novinkami se nedají srovnávat. Jo, a ty se... celý příspěvek >
Obnova ořešáku z plodu či řízku, 19.5.2009
Pokud chcete mít ořešák s takovými plody, které si vysazujete, musíte jej alespoň 2x přesadit. Ne-li 3x.To jsou zkušenosti mých předků a zaručené.Stejně než jej budete dávat na stanoviště, toho miśta moc nezabere.Rodí však až za 10 - 12 let.JS
Začínáte roubovat?, 31.3.2009
Děkuji za odpovědi, roubování mám natrénované. Očkování také, to se mi daří. Jenže se na to dlouho čeká. A pokud nevyjde roubování, završím to očkama. Jen mi nebylo jasné, kdy se to může provádět.Šeříky mám modré - dva- omyl při manipulaci ve školce-... celý příspěvek >
Začínáte roubovat?, 30.3.2009
Jsem začátečník, více očkuji, než roubuji. Ale mám spoustu semenáčků jabloní - vyrostených a rozsazených z výpresků. Místa na sázení stromů také dostatek. Proto mám dotaz - KDY? - roubovat ze stromu na strom? A platí totéž o hruškách. Zdá se mi, že... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika