Příspěvky uživatele - 183.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva Domaščenko, 29.4.2009
Zdravím ještě jednou. Při sledování diskuze k odrůdám a kolem pěstování révy vinné jsem zachytil výborný tip! Zkuste tuto adresu - zde si v seznamu odrůd vyberte heslo Damascenka. A je to,... myslím, že databázi univerzity můžete věřit. Tedy přes... celý příspěvek >
Réva Domaščenko, 28.4.2009
Zdravím, nevím zda Vám nějak pomohu, snad prispěji aspoň trochu. Otec vysadil vinohrad v roce 1950 a ještě v 50. letech či na začátku 60. let si narouboval na jednu hlavu stolní odrůdů, které jsme říkali Damasčenka. Jsem překvapen, že by mělo jít o... celý příspěvek >
Destilace vína - vínovice, 30.3.2009
Vážení účastníci diskuze, že bude množství cukru výbušným bodem mého příspěvku, to jsem očekával. Proto jsem nabídl dva návody, přičemž ten druhý byl vlastně náhodným výsledkem sešlých surovin a konkrétního určení pálenky na bylinné likéry atd. A... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika