Příspěvky uživatele - 60.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Český název pro Osteospermum, 12.5.2009
Také jsem si s tím lámala hlavu, hlavně jsem měla chaos v tom,  co je osteospermum a co dvoutvárka, protože na pohled se mi to zdálo totéž. No a to se mi také potvrdilo, že osteospermum=dvoutvárka. Myslela jsem, že každá rostlina má jeden... celý příspěvek >
Tyrolské muškáty, 27.3.2009
Můj kořenový bal je stejně prorostlý jako ten Váš, on totiž proroste stejně, plus mínus 2 rostliny v tomhle počtu sazenic na balu moc nepoznáte.  Netroufám si hodnotit, jak to dělá Vaše sousedka, ale mé truhlíky zrovna... celý příspěvek >
Tyrolské muškáty, 27.3.2009
Jen při zálivce, používám tekutá hnojiva, co se ředí vodou. Renata
Tyrolské muškáty, 27.3.2009
Co se týče fotek, tak Vás bohužel musím zklamat,  jsem na to hrabání se v hlíně ne na focení.. Ale zkusím se letos polepšit a něco s tím udělat. Tak snad někdy příště. Jinak s tím jarem - naprostý souhlas, už na mě z toho padá depka, jak se ta... celý příspěvek >
převislé muškáty - úprava při přesazení, 25.3.2009
Přečti si sekci "Tyrolské muškáty", tam se o tom píše.
Tyrolské muškáty, 25.3.2009
Štípu úplně všechno, co má být bohaté: surfinie, bidens, plectranthus (asi jsem to zkomolila), libory atd. A hlavně celou sezonu pokračovat v odstraňování odkvetlých květů, u surfinií dá někdo pryč jen ten květ, ale musí pryč hlavně ta tobolka,... celý příspěvek >
Tyrolské muškáty, 24.3.2009
Muškáty kupuji každý rok na jaře nové, ty nejobyčejnější, v multipaku, které jsou k dostání v každém hoby marketu. (cca 80 Kč za 10 ks). Nemám je kde přes zimu přechovávat. Někdy je ale problém sehnat zdravé a opravdu pěkné sazenice, na to dbám.... celý příspěvek >
Tyrolské muškáty, 23.3.2009
Do 60ti cm truhlíku vsazuji 8-10ks převislých muškátů, ačkoli většina naší odborné literatury, časopisů apod. radí dávat jich mnohem méně (dokonce jsem četla 2 rostliny na 40cm - to by byl ale ubohoučký truhlík). Asi proto, že se všichni řídí těmito... celý příspěvek >
Pryšec, 1.10.2008
Pátrala jsem dlouho po tomtéž a zjistila jsem, že je to Pryšec vroubený neboli Euphorbia marginata. Renata
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika