Příspěvky uživatele - 213.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za kytku a jak se o ní starat?, 15.12.2013
Je to Bilbergia nutans, přes zimu je lepší chladnější stanoviště, občasná mírná zálivka. Na těch stoncích jsou listeny, pod kterými vyrůstají převislé hrozny modrozelených květů. Libby64
Postrik proti pilatce, 2.5.2013
Calypso u nas neni tak bych zkusil Mospilan 20SC a davkovani 2,5g na 10 litru vody, muze byt?
Postrik proti pilatce, 1.5.2013
Jo diky.Mam na zahrade mimo jine Cacanskou ranou a kazdym rokem nadherne kvete ale uroda skoro zadna az s fora sem se dovedel ze to ma nasvedomi pilatka.Spousty opadanych plodu s cernou teckou.Letos chci zkusit poprve postrik Calypsem, davkovani asi... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 1.5.2013
A muzes napsat kolik litru naredeneho postriku pouzijes na jeden strom jet tak odhadem?Mira
Postrik proti pilatce, 30.4.2013
Muzete mi nekdo napsat kolik spotrebui postriku na jeden strom?Vyska asi 3 metry. diky
Co vaše réva? (2012), 6.6.2012
Naštěstí se nám mrazy letos uplně vyhly, nebo alespoň nenapáchaly vůbec žedne škody. Réva se ted v nejbližších dnech chystá kvést tak uvidime jak to dopadne.  J
Co je révě?, 23.6.2011
Červená spála révy vinné. Co se týče těch skroucen¨ých listů tak jsem otom někde něco četlm, myslím že to bylo tady na foru, ale už nevím co to bylo bohužel
Co je révě?, 22.6.2011
ano je to unyverzalní NPK hnojivo s obsahem stopových prvků v chelatové formě.
Co je révě?, 21.6.2011
Používám listové hnojivo wuxal super a občas hořkou sůl, tak snad to trochu pomuže. No stím počasím se to ted trochu pokazilo, prší skoro každý den, zrovna kdyš réva začína kvést tak dofám že to nebude mít velký vliv na odkvět.
Co je révě?, 19.6.2011 Obsahuje fotku
Díky za odpověď. Druhá strana listu je čistá bes povlaku houby, ty skvrny jsou tam pomněrně dlouho, spíš sy mislim že by to mohl být nějaký nedostatek některého prvku. přidávam jestě jednu fotku listu.
Co je révě?, 13.6.2011 Obsahuje fotku
Do brý den, rád bych se zeptal co chybí révě, nebo zdali se jedná o nějakou chorobu?. Děkuji za odpověď.
Odlupujicí kura u Oresaku, 29.6.2010
Zdravim, vsiml jsem si ze se mi na kmeni a jedne vetvi oresaku odlupuje kura a vyteka ztoho miza.Praskliny v kmeni sem si nevsiml.Muzete mi napsat co proti tomu muzu delat a co to zpusobuje?Stari stromu odhaduji na 30 let.Pokud se mi to podari... celý příspěvek >
Poradí někdo?, 19.12.2009
Děkuji všem za radu. Jen by mě ještě zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti s tím rozvětvováním kmene. Vyrůstají z květů. Mám je tam nechat nebo je mám odstranit? Díky
Poradí někdo?, 18.12.2009 Obsahuje fotku
Ahoj, mohl by mi někdo, prosím říct, jak se jmenuje tato rostlina? Mám ji přes tři roky a najednou mi začala odcházet. Z některých květů pustila další kmínky, tak jsem je uřezala, aby ji zbytečně nevysilovaly, ale vůbec to nepomohlo. Prodavačka v... celý příspěvek >
Mořská cibule, 26.3.2009
A kde ten snedek sehnat by nekdo nevedel pls.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika