Příspěvky uživatele - 41.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výhra v tombole, co je to?, 26.2.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, pomozte rozluštit nečekané výhry v tombole. Domů přinešeno a nevíme co to je, zda to dát ven, či nechat na okně v interiéru a jak to bude velké až to naroste také nevíme. Jaké stanoviště tomu dát. Moc Vám, zkušeným děkuji. Lukáš
Jezírko + měděné svody + ryby, 24.1.2013
Dobrý den, prosím Vás o radu. Planuji realizaci zahradního jezírka cca 50m3 které chci napájet dešťovou vodou ze střechy.Problém je v tom že žlábky a svody jsou měděné! Muže to mýt nějaký vliv na ryby? Mate nějakou zkušenost s -jezírko+měděné... celý příspěvek >
Angrešt - řízkování, 6.11.2012
Možná jsem jen měla začátečnické štěstí, že se mi povedlo angrešt řízky namnožit. Řízky jsem brala z ostříhaných větviček koncem zimy, šikmo je zapíchala do běžné zeminy ve skleníku a nijak zvlášť se o ně nestarala. Skleník jsem zalévala... celý příspěvek >
Co dát na zahradu 10x7m, 500 m.n, 16.10.2012
Máte pravdu, na té je samozřejmě švestka (při psaní těch několika řádek jsem byla asi pětkrát vyrušena), hruška je na kdouli.
Co dát na zahradu 10x7m, 500 m.n, 16.10.2012
Před pěti lety jsem na tom byla stejně, jen místa mám dvakrát tolik, nejsem na kopci a nadmořská výška je u nás o pětinu nižší. Mohu-li radit nikoli odborně, ale ze své zkušenosti. Na zobání jsou ideální také maliny, rybíz a angrešt, z... celý příspěvek >
Růže ze semínek?, 11.10.2012
Loni jsem nasušila semínka ze zapomenutých šípků z neodstřihnutých květů růžových keřů, když jsem růže před zimou kopčila. Zkusmo jsem je pak zasela ve studeném skleníku. Z růže Orava mi vyrostly sazeničky, které již jako osmi až... celý příspěvek >
Mountfield nebo Vari, 12.9.2012
Zatím jsme vyzkoušeli plečkování, orbu a včera i vyorávání brambor – zatím spokojenost. V této době prodejci kombinují části původní Vari s Vari Global. Ale já jsem chtěla a mám všechno Global. Má lehčí motor, ale prý je to zase vyváženo těžší... celý příspěvek >
Výborné podzimní, 10.9.2012
Netvrdím, že jde o o odrůdu, která má být právě zralá . Rubinola mi průběžně padá (červivé či od vos nazobané plody) a takto ji jíme už nejméně čtrnáct dnů. Zahrada má jižní expozici v 380 mnm, spousta ovoce (meruňky, rybíz, jablka... celý příspěvek >
Společný chov slepic a kachen, 8.9.2012 Obsahuje fotku
myslite ze je dobre chovat slepice z morčatami?
Mountfield nebo Vari, 5.9.2012
Můžeme si vybrat, jestli chceme k té sestavě s vozíkem pohonnou jednotku Vari (34 kg)  a nebo novou odlehčenou Global (20 kg).
Mountfield nebo Vari, 4.9.2012
Vari Global je již v prodeji, váží pouze 20 kg a prý má řadu vylepšení. Není ale ta nižší váha spíš na závadu, když se stejně přidávají závaží?
Jak obstály jednotlivé odrůdy 18.5.?, 19.6.2012
Potvrzuji Wimpiho zkušenost s Ametystem (českobudějovicko), je poměrně obsypaný plody. Ostatní odrůdy jsou na tom hůř, na prstech jedné ruky bych spočítala jablíčka na Rajce. 
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Tak jsem byla právě venku a je tam pěkná zima. Teploměr nemám, ale kouří se od pusy. Rajčata jsem zabalila, ale čert ví zda to pomůže
Kohout hedvábničky, 17.5.2012
Kamarádce jsem dal kohouta hedvábníka k jejím 4 hybrydkám a už psala, že je "obšťastňuje"
Fotky kurníku a slepic, 7.5.2012 Obsahuje fotku
Naše Blanka podruhé, už trochu starší.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika