Příspěvky uživatele - 211.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kavyl - jarní sestřih?, 9.3.2008
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se teď na jaře má ostříhat kavyl? děkuji Jitka
cleome - kde koupit?, 3.2.2008
Děkuji. Jitka
cleome - kde koupit?, 2.2.2008
Dobrý den, prosím, nevíte, kde bych sehnala semínka cleome spinosa? děkuji Jitka
Topaz - zapěstování korunky, 27.1.2008
Děkuji za rychlou odpověď. Omlouvám se, ale Topaz je ten stromek vedle. Tenhle mrzáček je samozřejmě Vámi zmiňovaný Rubín, takže ještě jednou - co s tím?  Děkuji a omlouvám se za dezinformaci. Jitka
Topaz - zapěstování korunky, 27.1.2008
Dobrý den, prosím o radu. Koupila jsem si zákrsek jabloně Topaz, chtěla jsem čtvrtkmen, ale už neměli, tak jsem podle rady školkařů odstranila výhony a zastřihla terminál. Během loňského roku na terminálu vyrostla pouze jedna větvička, těsně pod... celý příspěvek >
Sedmikráska, 30.12.2007
Zdravím všechny sedmikráskomilce! Dubnový trávník bez sedmikrásek si domorodec ani neumí snad představit! Anglické trávníky patří do Anglie! A sedmikráskový sirup 100% zabírá na veškeré kašle a nachlazení. K rozšíření postačí jedna sedmikráska, když... celý příspěvek >
Lithodora diffusa Heavenly Blue, 23.10.2007
Dobrý večer, já bych ji nasadila raději ještě teď na podzim. Dobře si ale rozmyslete místo výsadby, nesnáší přesazování. Už jsem takhle jednu odpravila :-(  Dobře ji přikryjte. Přeji plno krásných modrých květů! Jitka
Geranium- místo prodeje?, 6.7.2007
Dobrý den, prosím o radu, kde bych mohla sehnat větší sortiment geranií? Chtěla bych si nějaké koupit a na netu jsem našla jen adresy, které nabízejí 2 druhy. Děkuji Jitka
japonské javory- poškození mrazem, 6.5.2007
Dobrý den, prosím o radu. Japonské javory už měly lístky, některé dokonce i malé letorosty, přišel mráz a všechny listy poškodil. Obrazí větvičky znova? Mám je nějak ostříhat? Děkuji Jitka
Pěstování gaury, 6.5.2007
Dobrý den, pěstuji gauru od loňska. Nasadila jsem ji na dobře drenážované místo, na plné slunce. Celé léto krásně kvetla. Na podzim jsem ji svázala a nadkryla listím. Teď už se má čile k světu. (600m.n.m.) Jitka
Tisovec - výsev?, 2.3.2007
Dobrý den, děkuji, zkusím a pak sdělím výsledek. jitka
Tisovec - výsev?, 1.3.2007
Dobrý den, prosím o radu. koupila jsem si semena Taxodium - tisovce a nevím, jaké jsou podmínky při výsevu. Na sáčku nejsou uvedeny žádné speciální pokyny. pouze výsev v březnu do pařeniště. Děkuji Jitka
Meconopsis, 21.2.2007
Zdravím všechny zelené blázny, pod dojmem zpráv o meconopsis jsem nelenila a šla také koupit semínka, vyklíčily, takže pokud vydrží, určitě pošlu. jitka
pochlubte se co predsazujete, 5.2.2007
Zdravím srdečně dalšího zeleného blázna! Mám vyseté: ageratum houstonianum - růžové, lobelie erinus "crystal palace" , lavandula stoechas, hledíky a  gauru. Na ostatní je ještě snad čas? Jitka
Okrasná vrba, 1.2.2007
Dobrý den, letos to už budete muset vydržet s nestříhanou. Stříhá se po odkvětu asi o jednu třetinu, pokud bujně obroste, je potřeba i prosvětlovací řez, to znamená vystříhání slabých a křížících se větviček. nebojte se toho, čím ví ostříháte, tím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika