Příspěvky uživatele - 115.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Presadenie orecha, 13.10.2012
prosím poraďte.potrebujem presadiť 5 ročný orech.ako mám postupovať a kedy? ďakujem.
Huba na novom trávniku, 10.7.2011
pozbieraj a bude praženica!
Stiga, nebo Yard-Man?, 9.9.2010
honda je len draha jednorazovka pri opotrebovaní motora s ním už nič neurobíš len do smetí odporučam jednu z prvých menovaných s motorom briggs spýtaj sa na to vtom servise co ti reknou čau!
Naklonění sekačky, 30.8.2010
žiadny momentak nepotrebuješ máš dufam trocha citu tak to daj dole vyčisti a spatky hore hlavne sa teho neboj!
Dobri susedia, 21.4.2010
ako rozdelit sadenie zeleniny aby sa dobre znasala napriklad viem ze rajciny sa nehodia k zemiakom poradte mi
Melounoviště 2009, 21.7.2009 Obsahuje fotku
Na políčku na garáži je už okolo 10 červených melónikov. Najväčší má asi 6cm. Vyrástli počas horúčav pred niekoľkými dňami. Žltým melonom bolo priveľmi teplo, boli cez deň zvadnuté, aj keď som ich polievala ráno aj večer. Bolo 34 stupňov a na streche... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 21.6.2009 Obsahuje fotku
Dnes som prikryla melóny na garáži, aby prečkali najbližšie dni, celý týždeň má pršať. Prikladám fotky. Na garáž svieti slnko celý deň, sú v závetrí, lebo orech je od severu.
Melounoviště 2009, 19.6.2009
Dobrý deň, dnes som ich bola skontrolovať, nechodím tam každý deň, lebo mán na ne výhľad z balkona.  Zatiaľ som polievala iba raz, lebo doteraz dosť pršalo.Bolo veľmi chladné počasie ale veľmi im neuškodilo, dokonca aj truchu podrástli a... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 12.6.2009 Obsahuje fotku
Takto by mali vyzerať.
Melounoviště 2009, 12.6.2009
Červený melón mám Lajko II F1, žlté som kúpila balíček farebná zmes a boli tam tieto odrody Yelow Canaria, Hales Jumbo a Ogen, ale vôbec neviem ktoré ako vzišly, lebo určité straty boli. Okrem toho som ešte kúpila na trhovisku po jednej sadenici a... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
Som úplný laik, ale napadlo ma, čo tak vajíčka alebo iné vývinové štádiá hlíst a iných parazitov. Viem, že sú odolné a prežívajú aj v zemi. V hline pri zelenine by som ich nechcela mať, lebo deťom môžete hovoriť o tom, že si treba všetko umyť, ale... celý příspěvek >
Mulčování malin, 10.6.2009
Na mulčovanie malín je dobrá pokosená tráva, ktorá sa priebežne dopĺňa. Nové výhony cez ňu prerastú a zároveň vytvára kompost, ktorý malinám veľmi prospieva.
Melounoviště 2009, 10.6.2009
Ďakujem za návod na vrúblovanie, vytlačila som si ho a odložím na budúci rok. Môžu sa žlté aj červené melóny navrúblovať na rovnakú tekvicu?
Melounoviště 2009, 8.6.2009
Ako sa to vrúbluje? Mohli by ste mi to vysvetliť? Nemám o tom predstavu. Ja viem vrúbľovať iba stromy. Ďakujem
Hortenzie, 5.6.2009
Hortenzie sa na jar nestrihajú, lebo kvitnú na starom dreve. Ja ju nestrihám skoro vôbec, iba upravujem tvar aby bol pekný krík a odstránim len vyschnuté konáre. Naša zima je namiesto rezu, niekedy dosť namrznú, aj keď sú prihrnuté.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika