Příspěvky uživatele - 122.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih podzimní výsadby najaře?, 9.3.2009
Do květu bych to nenechával a ostříhal bych je hned jak budou trochu narašené. Stříhání v květu je nejlepší z hlediska hojení ran, ale u mladých stromků se jedná pouze o tenčí větvě, které se hojí dobře i při dřívějším řezu. Pro klid duše můžete... celý příspěvek >
roubování, 4.3.2009
Děkuji za odpověď p. Vysloužile, myslel jsem, že by to mohlo jít, ale nevadí. Letos je sestřihnu a zkusím to příští rok. J.
roubování, 4.3.2009
Zdravím všechny nadšence do zahradničení, měl bych jeden takový technický dotaz k roubování anglickou kopulací. Letos bych chtěl zkusit naroubovat několik meruněk na durancie z odkopků. Problém je v tom, že stromky jsou silné cca 1 cm, ale v místě... celý příspěvek >
Trnky - postrik pred kvetem, 21.4.2008
V metodikách sice uvádějí 2 postřiky, ale proč stříkat dvakrát, když mám vyzkoušeno, že mě stačí jeden postřik při opadu květních plátků. Od té doby co stříkám, tak nevím jak vypadá pilatka. V některých lokalitách je zřejmě nutno... celý příspěvek >
Klejotok ze zrajících plodů Čačanské lepotice, 9.4.2008
Jedná se o červivost a zbavíte se jí postřikem např. přípravky Calypso, Mospilan, Reldan a jinými přípravky k tomu určených a aplikují se před dozráváním, tak abyste dodrželi ochrannou lhůtu přípravku.
Poškození kmene, 9.4.2008
Anebo, pokud není stromek ohryzaný úplně u země a není moc starý, tak bych jej pod ohryzaným místem uřezal a znovu naštěpoval a jak by začal roub růst, tak bych jej vyvazoval k nějaké tyčce, aby se nevylomil. Samozřejmě kvůli lepšímu hojení bych dal... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 8.4.2008
Zdravím, nedá mi to, abych se taky nepodělil o své zkušenosti.Mám vysazený 12 let starý sádek, ve kterém mám vysazené hlavně domácí švestky, durancie a několik rynglí a špendílů. U několika stromů Domácích švestek pozoruji větší či menší... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika