Příspěvky uživatele - 83.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za pokojovku?, 27.3.2009
Jedná se o Philodendron martianum
dendrobium nobile, 6.3.2009
Je zbytečné zakládat další diskusi. Najděte si diskusi "Jaká orchidej bude vhodná" nebo "Pěstování orchidejí", tam najdete mnoho odpovědí, často i na otázky, na které byste se nezeptal. Já za sebe Vám doporučuju soustředit se na... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 5.3.2009
připomíná mi to rhipsalis, chtělo by to detailnější fotku
jaká orchidej bude vhodná, 5.3.2009 Obsahuje fotku
a ještě ta zmiňovaná Cambrie a fotka orchišky, po které toužím
jaká orchidej bude vhodná, 5.3.2009 Obsahuje fotku
Pane Jiří, předně musím napsat, že smekám před vašimi znalostmi. Jsem počínající pěstitelkou orchidejí a přesně jak píšete, celý život jsem kolem nich chodila s patřičnou úctou k jejich kráse, ale také respektem k jejich pěstování, považovala jsem... celý příspěvek >
Jak na šáchor, 5.3.2009
Šáchor jsem objevila před lety u známých a vyprosila jsem si jedno "paraplíčko". Doma jsem zkrátila listy na polovinu a položila na misku s vodou stonkem nahoru. Do 14 dnů měla sazenička dost kořínků k zasazení. Vsadila jsem ji do... celý příspěvek >
Růže z jericha, 1.3.2009
dovezla jsem si ji loni z dovolené v Egyptě, je to úžasná rostlinka svými schopnostmi, vůbec není pravda, že je nic moc
Neznámá, 1.3.2009
Tak jsem si vygooglila Solandra maxima a máte pravdu, je to přesně ono, takže díky i Vám
Neznámá, 28.2.2009
to byla rychlost, ano je to allamanda, díky všem
Neznámá, 28.2.2009 Obsahuje fotku
pomůžete mi identifikovat tuto rostlinu? Roste na jihu, tvoří velké keře nebo se pne po stromech. Používají ji i na porost plotů. Má dvě formy, světlou nebo tmavší žlutou s fialovým žilkováním. Květy 10 až 15 cm v průměru.
Jedovaté pokojové rostiny, 20.1.2009
pokud vím, tak banánovník jedovatý není. Jedovatých pokojovek je dost, nebylo by lepší, kdybyste napsala co máte doma za květiny? Mezi vy nejznámější patří zamia, dieffenbachie, šeflera, dracena, terura, oleandr, pryšce, klívie, amarylis, brambořík,... celý příspěvek >
Orchidej, 19.1.2009 Obsahuje fotku
chtěla bych vás poprosit o radu ohledně mé orchideje. Koupila jsem si ji loni v únoru, takže ji mám téměř rok. Má své stálé místo k kuchyni u jižního okna, asi 30 cm od husté záclony, takže má hodně světla, záclona ale tlumí přímé slunce. Zalévám ji... celý příspěvek >
Bavlník - zkoušeli jste někdo?, 3.1.2009
Zkoušela jsem to před lety, ze semínka a jen tak doma v paneláku za oknem. Vyrostla asi 70cm vysoká rostlina, vykvetla banánově žlutou barvou. Po odvětu se vytvořily palice, které po dozrání pukly a vyvalila se z nich bavlna, ve které bylo asi cca... celý příspěvek >
Neznámá pokojovka, 3.1.2009
Pokud voní po citronu, jak uvádíte, je to docela obyčejná meduňka
co je to za květinu?, 3.1.2009
Žádná záhada to není. Není to ani mučenka, ani voskovka. Jedná se o gloriosa rotschild, patří do rodu liliovitých, mám doma dvě barevné varianty. Rostlina vyrůstá brzy na jaře z hlízy, na zimu zasychá. Většinou zaschne i stará hlíza, naroste však... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika