Příspěvky uživatele - 33.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bionafta, 15.5.2009
Jezdil jsem na bionaftu zetorem několik let a v pohodě.Akorát se po přechodu na bionaftu doporučuje po několika vyjetých nádržích vyměnit naftové filtry.Pravdou je, že se nesmí nechat stroj odstavený na delší dobu-,,zalepení'' palivové soustavy-jak... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 15.2.2009
Ps. V traktoru s kabinou většinou to převrácení přežijete.Když v ní nevozíte neupevněné nářadí, které by Vás při převrácení utlouklo.Aleš
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 15.2.2009
A to jakým způsobem?Vyrovnávat na svahu jako saidkáru, z blatníku na blatník?   HAhahaha.Aleš
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 14.2.2009
Nejlepší je držet převracející se traktor rukama hahahaha.Jednou Vám to nevyjde a vzpírat 750 kg železa v leže  ...?! Aleš
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 11.2.2009
Dobrý den.Mě to vůbec nerozčiluje.Jenom jsem chtěl poukázat na nemožnost sklidit seno z více hektarů Vaším způsobem, což nakonec sám přiznáváte.Pokud jde o obraceče existují i další jiné technologie, než pásový obraceč(asi myslíte typ TON?).Máte... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 10.2.2009
Dobrý den.Takto sušit seno tak to možná na 10arech, ale na 2-5 hektarech?Tak to se nedá stihnout ani do vánoc.Nezapomeňte, že tráva se má sklízet v optimálních agrotechnických lhůtách.A otáčet několikrát za den?A co ztráty odrolem?Do kup dávat seno... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 8.2.2009
Dobrý den.Deset let jsem jezdil v zemědělství s traktory zetor, snad všech typů.Z mojí zkušenosti bych doporučil traktor 70 11.Jinak byl výborný i typ 69 11.Motory v těchto traktorech měly relativně malou spotřebu.Doma mám zetor 70 45 (s předním... celý příspěvek >
pes rozhrabuje zahradu, 30.6.2007
To je u psa zcela normální, nám taky naši psi ničí vše rostoucí /hrabou, značkují/, ale postupem času se lepší. Musíte si ujasnit:Co je přednější: Pes, nebo kytky? My jsme si řekli pes a tak se snažíme je zabavit pokud možno jinak. Máme pět psů a... celý příspěvek >
Bílý povlak na clematisu, 30.6.2007
Vypadá to na padlí, je to houbová choroba, tak to zkuste postříkat nějakým přípravkem proti houbovým nemocem.
Clematis, 30.6.2007
To vypadá na náš domácí "plotní" klematis, ten se stříhat nemusí květy má tak 5-7 cm. Pokud ho chcete usměrnit  a zmladi tak by to asi chtělo tak polovinu některé výhonků ustříhnout až u země a ony narostou další.
Clematis, 30.6.2007
Jestli vám klematis kvete jako zvonečky, je to Tangutica.
Rododendrony, thuje, borovice - nemoci?, 30.6.2007
Ty borovice, to může být houbová nemoc sypavka, chce to postřik proti houbovým nemocem. Co se týče rododendronů měli jsme s nimi taky velké a podobné problémy, protože máme na zahradě spíš zásaditou půdu.Letos jsem je všechny vyndal, odstranil 50 cm... celý příspěvek >
Orlíček, 30.6.2007
Červenobílé orlíčky bych jako fanda Slavie taky uvítal na naší zahrádce.
Orlíček, 30.6.2007
Naše orlíčky kvetou krásně a housenky na nich nemáme. Tak asi záleží na tom, kde bydlíte. My na Lovosicku. Ale myslím, že housenky můžou být na každé rostlině to byste mohla rovnou zrušit zahradu, kdybyste se jich bála.
Magnolie, 30.6.2007
I naše magnolie má stejné problémy. Byla 2,5 m vysoká máme ji asi 5 let.Každý rok kvetla a měla pěkné přírůstky. Jen byla dost málo zelená. Vloni se nám do zahrady dal hryzec a podryl celou přední zahrádku, kde je ta magnolie. Od té doby jí nastaly... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika