Příspěvky uživatele - 218.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bruska na řetěz, 6.12.2006 Obsahuje fotku
Ještě pro Šárku - koupil jsem ji na té Evě (odkaz nahoře), ale teď už ji nabízejí o 100 dráž. Levhart
Bruska na řetěz, 6.12.2006 Obsahuje fotku
Zatím jsem s ní brousil 4x, na přibroušení zubu ten příkon stačí, ale určitě to má daleko do profi zařízení. Za největší nevýhodu této brusky bych považoval různé vůle, díky kterým je poměrně složité dosáhnout stejné délky všech zubů. Už jsem přišel... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 1.12.2006
Zdravím, tak jediný rozdíl oproti Guide je červená barva. Stejná štelovátka, stejný tvar, stejný příkon. Mylím se ??? :) Levhart PS: Guide vlastním, akorát jsem ji koupil za 899,-Kč + dobírka.
Bruska na řetěz, 30.10.2006 Obsahuje fotku
Díky za vysvětlení, přesně na to jsem se ptal :). Levhart
Bruska na řetěz, 27.10.2006
Díky za rozproudění debaty, pokusím se vyzobat to nejlepší :). Chtěl bych se ještě vrátit k těm omezovákům - ty asi s tou bruskou neobrousím, je to tak ? Jaký konkrétní pilník s udělátkem na to potřebuji, aby to bylo OK a ne za cenu další brusky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika