Příspěvky uživatele - 56.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na puklice, 19.7.2009
Kolika procentní roztok hypermanganu máte na mysli? Děkuji.
Šarka? fotky listu, 6.6.2009 Obsahuje fotku
Vím, že je to špatná fotka, ale asi se z toho dá poznat, že jde o Šarku co? Může mi to prosím někdo jen potvrdit? Děkuji
Šeřík jako živý plot?, 7.5.2009
A co byste doporučoval Vy? Když budu šeřík sestřihávat, bude neprostupná i od spodu? Potřeboval bych tak min. 2,5 metry vysoký plot.
Šeřík jako živý plot?, 7.5.2009
Jde mi o to, jestli by byl plot z šeříku vzhledově hezčí než plot z habru. A ještě, který z těchto dvou plotů roste rychleji?
Šeřík jako živý plot?, 7.5.2009
Ahoj, myslíte, že by mohl být šeřík dobrý na živý plot? Když je střižený, tak přes něj není vidět a docela rychle roste.
Stříhání elektrickými nůžkami, 29.3.2009
Dobrý den, měl bych k Vám jeden dotaz. Lze stříhat habrový plot elektrickými nůžkami? Plánuji 200m dlouhý plot, tak aby to stříhání bylo takto usnadněno.
Pomoc s určením odrůdy, 14.2.2009 Obsahuje fotku
A tuto odrůdu jablek by se někdo pokusil určit? Vím o nich toto: Bez problémů vydrží ve sklepě do března, jsou trochu mastné a mají hodně pevnou slupku. Poradí někdo?
Jabloňové jmelí, 14.2.2009
Kdy kvete jmělí? Děkuji
Pomoc s určením odrůdy, 5.1.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s určením odrůdy. O jabloňi vím jen to, že má velice dobrou chuť už při sklizni a zatím dobře drží i uskladněné v chalupě, kde se teplota pohybuje od 0 do 10 stupňů. Dále už jen foto. Děkuji za každý názor. Milan N.
Švestka, 5.1.2009
A co je to za chorobu na těchl listech nevíte? díky
Švestka, 4.1.2009 Obsahuje fotku
Dále bych potřeboval poradit s identifikací švestky. Mám novou zahradu na které jsou některé staré stromy. Jedná se mi o nějakou odrůdu možná švestky a vím o ní jen asi toto: Dužina jde špatně od pecky,  ale plody jsou sladké, stromy jsou staré... celý příspěvek >
Švestka, 4.1.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu - co je to za nemoc, viz foto? Děkuji
Zkušenost s Lucon Glads, L.Bulbs i Krulichovými, 4.8.2008
Já jsem byla spokojená i s rostlinkami od Lucon Glads, přišli pěkně zabalené, z většího množství jedna rostlinka byla zaměněna, na mou připomínku se mi omluvili a obratem poslali správnou. Od Lucon Bulbs přišly rovněž slušné rostliny, jenže:... celý příspěvek >
Křovinořez - 2 nebo 4-takt?, 8.4.2008
Mám Husqvarnu 235, maximální spokojenost. Hlučnost je oproti jiným značkám výrazně nižší a motor má příjemný zvuk. Vybrnknutí strunou, tak sekání čtyřzubem je u běžných trávníků, mezí nebo zaplevelených koutů úplně bez problémů. Mydlím zahradu asi... celý příspěvek >
potřeby k pálení a kvašení, 16.3.2008
dobrý den zajmavá diskuze.chci se zeptat.kolonu mám a chci se letos pokusit o první ((tinktury).potřeboval byhc vědet co vše je potřeba na meření.myslím tím měření cukernatosti zákaldu měření alkoholu a prostě jakou koliv věc kterou budu zjištovat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika