Příspěvky uživatele - 7.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
PH půdy, 10.4.2010
Poměr destilky a hlíny je důležitý při opravdu exaktním stanovení. Při orientačním stanovení s hrubým indikátorem je to fuk.
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 7.4.2010
Kastrujete je vůbec???
Malotaktory Jinma, 12.2.2010
V práci máme JINMU 244E. Zatím najeto cca 160Mth. Rozvážíme s ní vodu a krmení pro koně.  Startování i v mrazech OK, pak se musí nechat chvíli běžet na prázdno, aby se zahřála. Jízdní vlastnosti uspokojivé, ale na velké rychlosti nemá moc sílu... celý příspěvek >
Rezaveni smrcku, 3.11.2009
Na reznutí jehličí je vynikající hořká sůl, ale ta se měla použít hned v počátku, tady už asi moc nepomůže, obzvláště nyní, když je zima na krku a stromky se chystají "chrnět".
Pavlonie plstnatá, 3.11.2009
Zdravím, ono právě jde o to "chráněné místo" jak píší ost.čtenáři výše. My ji máme malou, tedy koupili jsme ji jako 35cm vysokou, je vidět, že kořeny jsou již pěkně zakořeněné a každým rokem vyroste výhon vyšší a silnější. také doufám, že... celý příspěvek >
Placate broskve?, 4.10.2009
Bral jsem v Polsku probiotické kapky pro děti, stojí tam stejně jako všude v civilizovaném světě (tj. Slovensko, Německo..) kolem 10 euro, v Čechách 2x tolik... V cenách pesticidů se neorientuji, ale je fakt, že v Anglii koupím kilovku metaldehydu... celý příspěvek >
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 13.9.2009
Já bych ty děti neházel do jednoho pytle s úrazy na cirkulárkách, řetězových pilách apod. Tam snad šlo o nehoráznou blbost - v jednom případě snad otec nechal dítě na sekačce sedět a jezdil s ním po zahradě, až mu díte spadlo. Obávám se, že takovým... celý příspěvek >
Ovocne mušky, 8.8.2009
Zdravím, ze zahrádky jsme přivezli broskve a než jsme je stačili zredukovat vyrojilo se nám tu hejno Ovocných mušek... prý pomáhá citron rozkrojený na půl a v něm zapíchaný hřebíček... (prý to používaly naše babičky) Jdu to hned vyzkoušet.. mnoho... celý příspěvek >
Moje malá meruňka, jak na ní? Jak ji zastřihnout?, 2.8.2009
Jejda, tak to mi babicka rekla spatne, ja to take nepoznam. Takze, co mi radite? Zastrihnout a jak? Tam jak jsem nacmaral?H) Rostlinku rozhodne planuju mit doma na balkone, zahradu zatim nemam, tak podle toho prosim radte:) Jinak hnijit kristalonem... celý příspěvek >
Vliv dešťové vody z Cu okapů na rostliny, 30.7.2009
v rámci objektivity je třeba říci i to, že jisté (drobné)  riziko představují i dneska již klasické trubky z pozinku - zinek je redukční činidlo, takže způsobuje konverzi dusičnanů na dusitany... Pokud jde o olověné trubky, netřeba chodit do... celý příspěvek >
Konečně zahrádky bez chemie a zahrádkáři bez přípravků, 5.7.2009
Z posledních 10 příspěvků by člověk nabyl dojem, že celý problém je zakopaný v prodavačích hypermarketů. Jenom samotné spojení hypermarket+ porada prodavače mi přijde dosti zvláštní... Potkat v hypermarketu prodavače je jako poktat na dovolené... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 19.6.2009
Sukralosa je modifikovaný cukr, je asi 600 krát za sladší než cukr. Je vyrobena ze sacharózy, kdy jsou třemi atomy chloru nahrazeny tři hydroxylové skupiny Pokud budete sacharozu acetylovat, vyrobíte sloučeninu hořké chuti, kterou pak můžete... celý příspěvek >
Prechod z kraliciho kompostu na travni kompost, 7.6.2009
25% vápníku nemá ani hašené vápno Juro byl kapku rychlejší než já  Atomová hmotnost vápníku je 40. Pálené vápno= CaO má cca 71% vápníku (nečistoty neuvažuji) Vápenný hydrát má cca 54% vápníku. Výsledky se obvykle uvádějí na sušinu, aby se... celý příspěvek >
Houby v trávníku, 7.6.2009
Nepovažuji se za trávníkového experta, nicméně odmítám názor, že za houby jednoznačně může jenom těžká půda. Vezměte v potaz také počasí v posledních letech - zvýšily se teploty, podzimy bývají sušší, v letních měsících mívám více vypálený... celý příspěvek >
Klikova hridel Briggs and stratton, 7.6.2009
"Rozumná" cena v českém servise je přes 2000,-  Kč.  Za menší peníz to koupíte leda za oceánem, chce to pravda znát přesné katalogové číslo, viděl jsem ceny v rozmezí 40-50 dolarů a cca 25 dolarů doprava. Nedávno jsem řešil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika