Příspěvky uživatele - 96.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s odčervením, 30.7.2011
Odčervení znovu proveďte za 14 dní. R.
Startovani zahrateho motoru, 7.5.2011
Kolik hodin má motor asi natočeno? Zkoušel jste napumpovat nebo nepumpovat benzín? Jinak olej se mění na podzim. R.
Benzínová sekačka s pojezdem na 400m2 udržovaného trávníku, 16.11.2010
Já mám zkušenosti se sekačkami Castel Garden, Honda a Alko. Ani jedna neměla problémy s koly ani pojezdem a to sekám svah na kterém se po vrstevnici sekat nedá. Osobně vám doporučím Alko nejlépe bez mulčování, protože univerzální nůž hůře sbírá a... celý příspěvek >
Benzínová sekačka s pojezdem na 400m2 udržovaného trávníku, 16.11.2010
S vypínáním rotace nože levnou sekačku neseženete. Z důvod nízké váhy se zaměřte na plastové šasi. Zrovna jsem rozebral deset let starou velice používanou sekačku s ulomenou ojnicí a na plastu nebyly žádné známky opotřebení. Sekačka by měla mít... celý příspěvek >
Spojka, 30.10.2009
Na bovdenu k pojezdu by jste mel mit nastaveni zaberu pojezdu, kde nastavite povolenim nebo dotazenim optimalni sepnuti pojezdu. Pokud nastaveni nepomuze, muze to byt volny klinovy remen, ktery prokluzuje. Dale to muze byt omlete ozubeni pojezdovych... celý příspěvek >
Cim promazat pridrene lozisko?, 1.5.2009
Diky Jani za povzbuzeni, ale ten tyden musi proste vydrzet. R.
Výběr lehké motorové kosy, 25.2.2009
V tehle cenove relaci naleznete vyzinace skoro od vsech renomovanych znacek. Byt vami zamerim se spise na znacku s nejblizsim servisem. R.
Kupit bubnovku k Terra MJ-5 (1984) ale radsej nieco ine?, 4.1.2009
Již šest let používám bubnovou sekačku Dakr rzs 69w s dvoutaktem Jikov.Sekačka je velmi kvalitní a jednoduché konstukce, za celou dobu prakticky měním a brousím ostří, jinak naprosto bez závad.Sekačku jsem zkoušel i na seč náletů a drobného mlází a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika