Příspěvky uživatele - 208.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mineralne hnojivo pre vinic pred vysadbou, 18.1.2012
Idem pripravovat podu pre jarnu vysadbu vinica. Akym mineralnym hnojivom je dobre to teraz vyhnojit pred vysadbou, ktoru planujeme na jar? Moze byt klasicke NPK, napr Cererit? Nemam ziaden rozbor pody, preto nieco unverzalne ak viete... celý příspěvek >
Marquette - cervena mustova odroda, 12.1.2012
dobry den, vyberame cervenu resistentnu odrodu (na Zahorie, Malacky). Jeden z adeptov podla info na nete je Marquette... neviete ci sa niekde daju zohnat sadenice tejto odrody? Moze byt aj zo zahranicia. vdaka j.
Umele osvetlenie na pestovanie rastlin, 15.10.2010
Presne tak, pokial nepotrebujete mat rasliny na celej ploche, ide iba o cistenie vody od dusicnanov, staci ich dat k jednemu okraju a vystacite aj s mensim poctom ziariviek.
Chřadnoucí sloní noha, 21.9.2010
Dobrý den, mám sloní nohu asi metr vysokou 10 měsícu, byla uplně v pořádku, zalévala jsem ji jednou za 2 týdny. Teď jí komplet opadli listy a kmen je seschlý. Jsem z toho nešťastná, dostala jsem ji ke 40. narozeninám. Poradíte mi jestli ji múžu ještě... celý příspěvek >
Borovice Pinie, 18.3.2010
Kupil som Piniu v horbachu, velmi peknu (zrejme dovoz z holandska). Vyzerala ako stepena na podpniku (asi vyska 1,5m). Bohuzial ako "neznalec" som bol pouceny "predavacom - odbornikom", ze je SAMOZREJME mrazuvzdorna a tak som ju... celý příspěvek >
Odstranovat zalistky a zalamovat v prvom roku?, 20.7.2009
Dobry den, poprosil by som o radu... Sadil som na jar revu a dost sa jej dari, ma uz teraz aj cez 2 m. Viete mi prosim niekto odpovedat na nasledovne 2 otazky? 1. Do akej vysky treba vylamovat zalistky? Cital som ze je to potrebne a aj to... celý příspěvek >
Proti okusu zveri - ochrana revy v lete, 24.6.2009
Viete mi prosim niekto pomoct - SURNE? Mam mladu tohtorocnu vysadbu vinnej revy, ktora je sice chranena do vysky cca 60 cm tubusom, ale nad tymto tubusom mi ju nieco okusuje, vrcholky mam poodkusovane... Viete mi prosim poradit ako tomu... celý příspěvek >
Hibernal, Laurot - skusenosti s pestovanim, 2.6.2009
Dakujem. A co sa tyka kvality vina z Hibernalu... ste spokojny? Kedy dozrieva  kedy ho oberate? V akej oblasi ho pestujete?
Choroba na Ihličňanoch, 15.5.2009
Že by to mohla byt Kôrovnica smrekovcová (Adelges laricis Vall.).  
Agatova listovka - do zahrady?, 16.2.2009
Chem sa spytat, hodi sa listovka z agatoveho listia na vyuzitie v zahrade? Hlavne na pestovanie a hnojenie vinica a ovocnych stromov? Dakujem.
agatova listovka - vinic, 16.2.2009
Viete mi prosim niekto poradit, ci je mozne na pestovanie/prihnojovanie vinica pouzit listovku z agatoveho listia? Dakujem.
Cabernet Cortis, 16.2.2009
Mate niekto skusenost s pestovanim modrej mustovej odrody Cabernet Cortis? Mozete mi ju odporucit co sa tyka kvality vina, potrebnej doby zrenia vo flasiach atd? Bola mi znamym odporucena, planujem tuto orodu vysadit, zhanam k nej vsetky... celý příspěvek >
Bubnovka Dakr RZS 69/w na Terra MJ-5?, 19.1.2009
Super, dakujem za radu. Utekam zhanat :-) JM
Bubnovka Dakr RZS 69/w na Terra MJ-5?, 5.1.2009
Som uz viac-menej rozhodnuty kupit bubnovku DAKR RZS 69/W s nafukovacimi kolami... pricom uz vlastnim motor Terra MJ-5 typ 1417 (1984, vykon 2,2 kw pri 4 000 otackach, najazdene max 100 hodin). Mate niekto skusenost s touto kombinaciou?... celý příspěvek >
Hibernal, Laurot - skusenosti s pestovanim, 5.1.2009
Planujem na jar zalozit novy vinohrad do 100 hlav, vybral som si rezistentne odrody Hibernal (biele) a Laurot (cervene), aby som nemusel striekat. Sazenice som este neobjednal, neviem aka podnoz sa najlepsie hodi pre tieto odrody? Poradite... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika