Příspěvky uživatele - 71.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez z Makra, 3.6.2009
HQ 235 je nejlepší, prověřená časem.Perfektně chytá a šlape jak švýcarské hodiny již 14 let.
Krovinorezy - zkusenosti / 2takt Solo, HQ 235 a 4mix Stih FS 130, 3.6.2009
Jedině HQ 235 prověřená časem. Mám ji 14 let bez jediné poruchy.Jestli mi někdy klekne jdu zase do ní pokud ji budou ještě dělat.
Jaký traktúrek, 2.6.2009
Ano Ivane, podobné zkušenosti mám i já. Partner 135 92 HRB -13,5 koně na záběr 92 cm. Lištovku MF 70 na vysokou trávu trávu mám od roku 1995 + křovák HQ 235. S tím vším zvládám asi 2,5 Ha louky a pastviny.
300 000 metrů džungle, 2.6.2009
Ona ta bezúdržbovost stroje je taky diskutabilní. Náklady na případné opravy zakoupeného starého levnějšího stroje který má většinou své již za sebou nejsou nemalé + PHM atd... Ovečky jsou ideální, ale tak větší polovinu výměry 30ha musíte ponechat... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 1.6.2009
Pro 45 244 : Zahradní traktůrek mám 2 roky a zkoušel jsem přežvejkat - jinak se tomu u tak vysoké trávy říkat nedá asi 35 cm vysokou trávu. Traktor se srašně přetěžuje a začatek tunelu se po pár metrech zacpe množstvím trávy i když je absolutně... celý příspěvek >
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 1.6.2009
Sousedovi zubatý řemen prasknul po tak 6 měsících provozu.A na hřišti mají taky Starjet. Tam jim také už asi 2x za 5 let odešel i když tak nedostává sekací zařízení tak zabrat . V hladkém řemenu vydím výhodu neboť při i menším nárazu nožů např... celý příspěvek >
300 000 metrů džungle, 1.6.2009
To je rozumná volba. Ještě by šlo pozemek oplotit pokud není a vyhnat tam stádo eko sekaček  (ovcí)úměrné počtem výměře 30 hektarů. Byl by z toho alespoň nějaký užitek.
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 1.6.2009
Má pořád Starjet sekací zařízení hnané zubatým řemenem nebo už má konečně modernější ofsetové sečení hnané hladkým klíňákem?Jak je to majitelé tohoto stroje?
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 31.5.2009
Sekat se zahradním traktorem XT 200 HD 80cm vysokou trávu je pěkná volovina nebo skrytá reklama Mountfieldu.Žádný ze zahradních traktůrkú to nemá šanci zvládnout, leda tak trávu poválet. :-)
Zahradní traktor 2 válce a cca 20 koní, 28.5.2009
Starjet byl ve své době třída, ale jestli stále požívá k pohonu časovaného žacího ústrojí zubaný řemen tak bych se takovému taktoru vyhnul obloukem!!! Zubatý řemen rád praská protože když dostanou kudly ránu od nějakého kamenu nebo pařízku tak řemen... celý příspěvek >
Husqvarna CTH 126 poraďte, 15.5.2009
Hydra bych se vůbec nebál.Mám obyčejného Partnera 135 92 HRB s hydrem a dávám mu docela pokuř. 3 hodiny prakticky bez zastavení jede v kuse i občas v pěkným krpálu kdy poposedám do předu abych nešel i s traktorem na záda a hydro to zvládá v pohodě.... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 15.4.2009
Mám 2 roky     Partnera 135  92 HRB. Dostává dost zabrat. Zatím bez poruchy,   když pominu ty proklaté čínské ložiska v nerozebiratelných řemenicích, ale časem to snad půjde nahradit doma udělanými... celý příspěvek >
359 nebo 357 XP, 11.4.2009
Mě je to v podstatě jedno, vycházím jen z informací od servisáka v Husquarně v Benešově nebot´ 359 vlastním a vrtalo mi to v hlavě.Tvrdil, že je to stejné jen vyšší otáčky u 357.
359 nebo 357 XP, 11.4.2009
Proboha co to tady vedete za diskusi. 357 je to samé co 359 akorát má zvedlé otáčky, nic víc. Tím pádem je chytlavější na zadření.
výběr tlakové myčky, 25.3.2009
Já mám K7.20MX starší doprodejový tip a ten má kvalitní mosazné čerpadlo a silný motor 3kw. U 7.20 MX je dobrý poměr cena a výkon.Novější řada vyjde cenově na jednou tolik za stejných parametrú čerpadla a motoru. Sehnal jsem jí za 8900kč. Zeptejte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika