Příspěvky uživatele - 0.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hodnocení předností a záporů nové řady HQ čtyřista, 9.1.2009
Stihl X HQ ani s jednou člověk neudělá chybu.. jedná má lepší todle a druhá zase todle... např to tlumení..mám doma jak HQ tak Stihlku..u HQ se mi zdá, jakdyby se ta pila kroutily, kdežto stihl se nekroutí a vibrace ale tlumí obě dobře, výkon atd,... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 30.12.2008
Zdravím, osobně pilu oleo-mac nemám(mám HQ40 a stihl 310),ale známý ji měl přes 6let, připravoval s ní dřevo na topení, prořezávky atd... a pila vydržela dlouho, spotřeba byla odpovídající, a vzhledem k tomu, že s ní řezal i led na rybníce vydržela... celý příspěvek >
Výber motorovej píly, 7.9.2008
Dobrý den, samozřejmně také záleží na co budete pilu využívat, pokud na kulatinku do kotle na chatě, tak stačí nějaká slabší..40ccm 2,2 kw pokud děláte dřevo ve větším tak třeba i silnější třeba 60ccm a 4,4koně, to záleží na Vaší potřebě co se týče... celý příspěvek >
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 7.9.2008
Zdravím Vás, mám doma asi 15 let starou Husku 40, řeže dobře... ale už je to hold starší pilka, čili jsem kupoval novou pilu a chtěl jsem trochu větší obsah- 60-65ccm, ale huska mně strašně zklamala s tou podzimní akcí... pila co měla být v akci u... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika