Příspěvky uživatele - 151.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokazil jsem kvas?, 7.12.2008
Bál jsem se, že když na povrchu neni plesnivý povlak je něco špatně. Ale mé obavy asi byly předčasné a zbytečné.
Pokazil jsem kvas?, 7.12.2008
Na kvas nespěchám a prostory pro umístění do teplejšího prostředí mám docela omezené, né že by to nebylo možné, ale budu doufat, že to i v těch dvanácti stupních nějak dojde. No a o doslazovaní nějak nepřemýšlím, prý to nevadí, když se to... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 7.12.2008
No já jsem měl strach z důvodu toho, že jsem četl spoustu článků, kde trvání kvašení bylo od 4 do 8 týdnů a ten můj už jede devátý týden. A že ovoce má propadnout dolu a nahoře má být jen tekutina. A navíc jsem četl, že spousta lidí už má vypáleno,... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 7.12.2008
S igelitem vyzkouším, díky za radu. Ale jestli to teda dobře chápu, tak pokud tu bublinu vytvoří, tak to mohu nechat stále přivázané igelitem do té doby než splaskne (a bude vykvašeno), nebo jak to udělá bublinu, zase zadělat víkem?
Pokazil jsem kvas?, 7.12.2008
No právě takový tichý šumění jako popisujete sem slyšel, když jsem k tomu dával ucho, ale přičítal jsem to tomu, že jsem se sudem trochu potáčel a že se to nějak odlepuje od stěn, no tak to asi bylo zmíněné kvašení. Jinak obrázek funguje stačí jen... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika