Příspěvky uživatele - 19.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi Samec nebo samice?, 2.5.2023
Doporučuji nastudovat si článek "Příčiny neplodnosti kiwi". Článek napsal pan Jaroslav Matějské v roce 2003 do "Rukověť zahrádkáře". Nic lepšího jsem zatím nečetl!!! Pavel ze Zlína
Stříhání stromů, 1.12.2020
Setkal jsem se s názorem, že zimní řez jádrovin by se neměl dělat pokud je teplota nižší než +5°C. Zdůvodnění bylo takové, že se při nižší teplotě špatně hojí (zacelují) řezné rány. Může někdo potvrdit toto stanovisko? Pavel
Keříčkové kiwi, 22.2.2017
To jste dost přehnal. Pokud bydlíte v tropech můžete mít pravdu. Na území ČR nebo SR taková úroda ani náhodou.
Nenáročný, včelařsky významný strom, 20.2.2017
Včelařsky významných stromů je celá řada. Pro ro různá roční období je třeba hledat jiný. Doporučuji autorovi dotazu zadat si do vyhledávače např.: Včelí pastva, nebo Kalendář včelí pastvy a dostane kompletní informaci.
Kiwi jako živý plot, 19.1.2017
To je málo. Já jich mám od sebe asi 1.5 m a vytváří pravidelně hustý porost přes který není vidět. Sázet jich ještě znovu, tak bych je dal od sebe na vzdálenost cca 2 m.
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 29.12.2016
Nedalo mi to a na netu jsem si našel opravdu existující lihovar ve Lžíně. Upozornění pro fajnšmekry  -  ve svém sortimentu nabízí i datlovici a pivovici!
Keříčkové kiwi, 22.11.2016
Na netu hledejte buď Actinidia arguta nebo Actinidia kolomikta. Je o nich mnoho dostupných informací.
Špačci - skorce, 20.10.2016
Mohu potvrdit nebývalý zájem ptactva o ovoce všeho druhu. Nazobaná jablka v tak velkém množství jako je letos /a to v této době/ jsem ještě neviděl.  Dokonce jim už nyní chutná i rakytník řešetlákový. Kdybychom nezasíťovali aronii, muchovníky... celý příspěvek >
Čím budete ošetřovat vinnou révu v příštím roce, 20.10.2016
KUKY: I já děkuji za výstižné a pro mne cenné rady!!!
Asimina Triloba, 21.5.2016
Pokud nepřijde nějaká kalamita /kroupy, sucho.../, tak z chobotniček budete mít plody.
Podnož pro renglotu zelenou, 18.4.2016
Jaká je šance na to, jestli se ujme řízek ze zeleně rengloty naroubovaný na podnož ze švestky?
Čerešna Rivan, 4.4.2016
Po zkušenostech které mám s RIVAN bych přerouboval oba dva stromky. Sotva se nám plody začaly začervenávat už na ně vletělo ptactvo v čele s kosáky. Nebylo je možné odehnat za žádnou cenu. Pokud ano, tak jenom na chvilku a pak se hned vrátili. Z celé... celý příspěvek >
Dlouhokvetoucí keř, 27.3.2016
Komule davidova není pro včelky vhodná. Nedosáhnou do květu na nektar, který je hluběji než jejich délka jejich jazýčků. Vhodnější je komule střídavolistá.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 25.1.2016
U mne dostaly sýkorky už 50 kg slunečnice a cca 10 kg vyloupaných starších vlašských ořechů. Příspěvek s "krmítko on line" je skvělý. Makov dělá záslužnou činnost!
Roubování meruněk, 31.12.2015 Obsahuje fotku
Používám způsob popsaný v literatuře jako roubování,,'na sedélko''. Přikládám obrázek, jinak mimo jiné o tomto se lze dočíst na této stránce.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika