Příspěvky uživatele - 19.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čínské datle - zizphus jujuba, 21.8.2014
Pěstuji jujubu 7. rokem /zlínsko/. Vloni měl prvním rokem plody. Letos je obalený kěty a nyní má již i maličké plody - vypadá to že jich bude spousta. Na zimu rostlinu nijak nechráním, Zakoupeno rovněž v Droždíně, rostlina má spíše keřovitý vzrůst.... celý příspěvek >
Jaké zahradní nůžky?, 26.4.2014
Vlastním a pravidelně používám nůžky Fiskars 111960 asi 5 roků a nemůžu si je vynachválit. Jsou pro velkou ruku a větvičky 2.5 cm střihám běžně.
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 25.3.2014
I já se připojuji, domnívám se, že zkušeností z oblasti broušení není nikdy dosti.
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 25.3.2014
Prosím o názor - který z těchto dvou je vhodnější na běžné rytí zahrady? Rýč Fiskars špičatý ErgoComfort Rýč Fiskars špičatý Ergonomic
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 19.3.2014
Měl někdo v užívání níže dva uvedené rýče? Cenově jsou témeř shodné, ale rád bych se dozvěděl nějaké praktické zkušenosti. Rýč Fiskars špičatý ErgoComfort Rýč Fiskars špičatý Ergonomic
Plody rakytníku, 19.3.2014
Z otrhaných plodů rakytníku získám na odšťavnovači čistou šťávu. Tuto šťávu naleji do igelitových sáčků které mají uvnitř přihrádky. Strčím do mrazničky a po dobu zimního období, nebo podle potřeby, ráno odtrhnu jeden "polštářek" a šup s ním do čaje.... celý příspěvek >
Roubování ve dvou, 26.2.2014
::: a je to jak na běžícím pásu, produktivita super!!! Video zde.
Roubování, 1.1.2014
Několikrát se mně stalo, že po přesazení švestky /podzim/ a následného roubování /jaro/ se roub neujal. I já bych proto jeden rok s roubováním peckoviny počkal.
Jaký typ stromu do lesa pro včely, 6.12.2013
Velmi oceňuji javor jasanolistý. Vždy když kvete /brzy na jaře/, je na něm tolik včel, že to vypadá jakoby se rojily. Mám 3 stromy velmi blízko zahrady, naroslty samy jako nálet.
Cizopasník na chryzantémach, 20.11.2013 Obsahuje fotku
V minulém roce se nám objevil na chryantémach cizopasná rostlinka jenom řídce, zato v letošním roce je výskyt velmi silný. Hlavně porůstá celý stonek, v létě má drobné světlé kvítka. Charakteristické je, že má dlouhé tenké vousy /viz foto/. Poradí... celý příspěvek >
Srnky a černý rybíz, 13.11.2013
Je teprve listopad a srnky si pospíšily. Už jsem na jednom nově vysazemém keříčku černého rybízu našel strženou kůru o délce asi 20 cm. Vypadá to tak, že keříčky musím zabalit ochrannou sítí. Chybami se člověk učí.
Je toto rakytník?, 29.9.2013
Zcela určitě to rakytník není. Možná hloh.
Hurmikaki, tomel japonský, 26.7.2013
Jak bych byl šťastný kdybych i já měl na mojem Nikitovi vaše "niečo".
Srnky a černý rybíz, 27.5.2013
Tak jsem přece vysadil dva keře černého rybízu a po měsíci mohu konstatovat, že se jich srnky nedotkly. Zato kousek od nich mám vrbový živý plot a tam teda řádí fest - hlavně na kmíncích. Uvidím až jak keře přežijí zimní období.
Žanovec měchýřník z Chorvatska, přežije u nás zimu?, 2.5.2013
Já mám žanovec venku asi už 4 roky a přežívá bez problémů.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika