Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

nejlepsi je množeni hrizenim, coz je to, ze vemete slahoun který už je zakořeněný a na konci ho zakopete do hlíny, zakoření a až začnou vylejzat nové listy, odříznete ho od mateřské rostliny, tak se dělají i maliny a ostružiny... Nebo řízky - nejlepe na jare, ostříhat ZELENE šlahouny (TVRDÉ ZKOŘEŇUJÍ HŮŘ), rozstríhat je na kousky (řízky) s jedním listem a nějaký kousek větvičky a to zapíchat do hlíny - nejlépe substrát na množení - můžete ho vymáchat i v zakořeňovacím stimulatoru... ale mě kořeněj i bez toho... a zalejvat, ale ne moc, pak hnijou... a mám je v koupelne, kde je docela chladno a není tam příme slunce, mladý rostlinky nemaj moc rády slunce... zkoušela jsem to na podzim a to se mi taky nechytli, ted na jare uz ano... Tk hodne stesti vsem, co se o to pokousej

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika