Aeschynanthus - opadávají listy



host - 67.131 (?) 
29.10.2014 19:25, zobrazeno: 4250x

Dobrý den,

prosila bych zde přítomné odborníky o radu. Loni jsem si v Hornbachu koupila Aeschynanthus japhrolepis. Doma mi začal opadávat, ale ne moc a dokonce po nějaké době v zimě vykvetl. Přes rok opadávání lehce ustalo (opadával méně), tvořil nové výhony, tedy relativně se mu dařilo. Ale letos asi před měsícem začal opadávat, jako by měl přijít konec světla, a já nevím, co s ním. Možná ho špatně zalévám. Vlastně přesně nevím, kolik ho zalévat. Mám ho asi 70 cm od východního okna. Zalévám poměrně dost, zemina je mokrá. Hnojím 2 x měsíčně Kristalonem. Můžete mi prosím poradit, co s ním? Co dělám špatně a jako se o něj vlastně pořádně starat? Je to nádherná rostlina a nerada bych o ni přišla.

Moc děkuji.

Jitka

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika